Ольгу Бесхмельниціну обрали шляхом голосування членів Правління УКА. Про це повідомила Українська кіноакадемія у своєму фейсбуці.

Читайте також Оксана Черкащина з "Клондайку" стала найкращою акторкою на Palm Springs IFF

Продюсерка Ольга Бесхмельниціна стала новою головою Правління Української кіноакадемії

Українська кіноакадемія представляє інтереси всієї індустрії. Тож на посаді голови Правління УКА бачу своїм першочерговим завданням сприяння консолідації української кіноспільноти у надскладні часи, свідками та активними учасниками яких ми є сьогодні,
– сказала Ольга Бесхмельниціна.

"Це зовнішнє протистояння російській агресії – окупантам, які здійснюють в Україні геноцид і прагнуть знищити українську культуру та ідентичність. Це екзистенційна боротьба, де діяльність на інформаційному та культурному фронті – іще одне поле бою у протистоянні з ворогом, а кіномистецтво – наша зброя", – доповнила Ольга Бесхмельниціна.

Ми живемо в трансформаційні часи, коли нашим колегам потрібна допомога, а внутрішні сперечання вкрай важливо вирішувати у конструктивному річищі, де в пріоритеті – дотримання норм права і демократичних цінностей. Це те, що об’єднує кіноспільноту та дає змогу вільно творити, розвиватися і рухатися вперед. Сьогодні правління Української кіноакадемії об’єднане спільними цілями, і ми прагнемо реалізовувати доручену українською кіноспільнотою довіру".

Що відомо про Ольгу Бесхмельниціну

Це українська продюсерка, співзасновниця кінокомпанії 2Brave Productions та двох видань англомовного путівника Kyiv by locals. Співпрацює як продюсерка в кінокомпаніях MaGiKa Film, Digital Religion та ESSE Production House.

Як зазначила Українська кіноакадемія, у її творчому доробку багато міжнародних кіно-, анімаційних та документальних проєктів, серед яких "Стоп-Земля" Катерини Горностай (Crystal Bear Generation 14+ на Берлінале 2021 рік), "Анна" (2019 рік) Декеля Беренсона (нагорода за найкращий короткометражний фільм на BIFA 2019, у шорт-листі BAFTA), "Коллапс. Як українці зруйнували імперію зла" (документальний серіал 2021 року для Суспільне), "Байконур. Вторгнення" (2020 рік), "Земля Івана" (2020 рік) та багато інших.