Головним питанням, яке виникло після закінчення 14 серії "Папіка 2", було: "Чи залишились Ліза в Україні?" Ельдар вже придбав квитки їй до Італії та очікував, що дівчина, попрощавшись з Олександром Меркуловим, вирушить до нього. Однак застілля затягнулось, а Ліза поспіхом покидала будинок для літніх людей зі своїми валізами.

Дивіться також "Папік" 2 сезон: як головні герої оживили життя пенсіонерів у 13 і 14 серіях

Чим завершився 2 сезон "Папіка" і як склалось життя Лізи та Олександра Меркулова у останніх серіях – читайте в невеличкому огляді.

"Папік" 2 сезон 15 серія: сюжет

У 15 серії "Папіка 2" головна героїня таки вчасно приїхала до аеропорту. Там вона зустріла свою колегу з гурту і випадково обмінялась з нею однаковими валізами. На щастя, Ліза виявила обмін вчасно і наздогнала подругу. Саме в цей момент в аеропорт приїхав Ельдар, якого супроводжувала донька власника ресторанів, в яких працює хлопець. На прощання він поцілував дівчину, чим ошелешив Лізу.

Як дівчина впоралась із депресією та які витівки влаштувала в пансіонаті – глядачі побачать у фінальних епізодах.

"Папік" 2 сезон 16 серія: сюжет

Якщо у Лізи Якушевої життя пішло шкереберть, то от в Олександра Меркулова все було ідеально. Перспективна робота у закордонному серіалі, стабільні гонорари, кохана Катерина Сергіївна поряд – здається, краще бути не може. Папік вирішив вдруге піти до вівтаря і навіть познайомив жінку зі своєю єдиною донькою.

Цікаво "Папік" 2 сезон: протистояння головних героїв "акулам" шоу-бізнесу показали в 11 і 12 серіях

Це весілля збадьорило Лізу. Дівчина, як агент Папіка, взялась за організацію особливої події. Для свята вона вибрала ресторан Ельдара і особисто зустрілась з колишнім коханим, щоб обговорити деталі весілля.

Особливим сюрпризом став феєричним виступ Лізи, який настільки сподобався режисеру, на якого працює Дід, що той знайшов для неї нового продюсера з Швеції.

Та тут на Лізу, як і на глядачів, чекатиме сюрприз. Дівчина вагітна від Ельдара і тепер має обрати: кар'єра чи дитина? Що обере Ліза – дізнавайтесь у фіналі серіалу "Папік 2".

Рекомендуємо також "Папік" 2 сезон: як Ліза отримала шанс на сольну кар'єру в 9 і 10 серіях

Головні актори серіалу "Папік 2":

  • Станіслав Боклан – Олександр Меркулов
  • Дар'я Петрожицька – співачка Ліза
  • Ельдар Кабіров – хлопець Лізи Ельдар
  • Дмитро Суржиков – продюсер Карабас
  • Анастасія Чепелюк – Евеліна
  • Леся Самаєва – донька Олександра Меркулова Дар'я