Педро Альмодовар знімає новий проєкт Madres Paralelas. Наразі невідомо, з якою назвою стрічка поступить в український прокат. Але те, що цей фільм приверне увагу поціновувачів драм іспанського гранд-режисера – сумнівів не викликає.

Читайте також Завжди здається, що це мій перший фільм, – Пенелопа Крус розповіла про невпевненість на зйомках

Першою про роботу над Madres Paralelas оголосила актриса Россі Де Пальма, яка відома як муза оскароносного Педро Альмодовара. В інстаграмі жінка розмістила фото, де стоїть спиною до камери та обіймає знаменитого режисера.

"Перший день зйомок. Перші обійми", – написала вона.

Відомо, що у новій драмі також зіграє Пенелопа Крус, добре відома тандемами з Педро Альмодоваром.

Madres Paralelas: сюжет фільму

Сценарій до нової драми написав сам Педро Альмодовар. Роботу над рукописом він розпочав у час карантину. Відомо, що у центрі подій опиняться дві матері, які народили дітей в один день.

"У фільмі я розповідаю про важливість наших предків та нащадків. Неминуча і тема пам'яті. У моїй фільмографії багато історій матерів. Але ті героїні, що стали частиною цієї історії, – зовсім інші. Зараз мене, як оповідача, надихають саме недосконалі матері", – розповів Педро Альмодовар.

Цікаво Син Віна Дізеля дебютує у новому фільмі "Форсаж": кого зіграв 10-річний хлопчик

Зйомки пройдуть у Мадриді та Ла-Манчі. Та поки всіх деталей стрічки не розсекречують, Пенелопа Крус показала перші кадри, зроблені на знімальному майданчику Madres Paralelas.

Пенелопа Крус у фільмах Педро Альмодовара

Співпраця іспанської актриси Пенелопи Крус з Педро Альмодоваром триває роками. Красуня не приховує: завжди захоплювалась роботами режисера. Тому коли її запросили на перші зйомки, вона без роздумів зголосилась.

Пенелопа Крус зіграла у фільмах Альмодовара:

  • "Біль і слава"
  • "Повернення"
  • "Розірвані обійми"
  • "Все про мою матір"
  • "Жива плоть"
  • "Я дуже збуджений"

Сам Педро Альмодовар отримав славу у світі завдяки своїй майстерності. Режисер вміє через типові образи показати вади суспільства, а також порушити теми, які є актуальними зараз.