Тренерка з фітнесу та фотомодель Неллі Гаденс показала в інстаграмі відео, як зав’язує на руку Гілтон синьо-жовту стрічку. Актриса, яка була одягнена у сукню з квітами, щиро усміхалася і була щасливою, що може підтримати українців у такий спосіб.

Дізнавайтеся більше Кінопрем’єри серіалів липня 2022: 5 картин, які вас здивують

Періс Гілтон підтримала Україну

В інстаграмі Неллі написала, що на третій день "Каннських левів" виконала свою місію.

Тепер @parishilton має на руці український прапор. Слава Україні,
– наголосила вона.

Неллі доповнила, що зірка була дуже милою і сказала, що любить Україну.

Періс Гілтон із синьо-жовтою стрічкою: дивіться відео

Що це за фестиваль "Каннські Леви", на який прийшла Періс Гілтон

"Каннські Леви" – щорічний фестиваль, який є глобальною подією для тих, хто працює у творчій комунікації, рекламі чи суміжних сферах. Саме на цьому міжнародному фестивалі відзначаються проривні, нестандартні ідеї, підходи та технології, які задають тенденції в розвитку культури, бізнесу і суспільства.

Фестиваль вважають найбільшим збором професіоналів, дизайнерів, цифрових новаторів та маркетологів у світі.

Цьогорічний фестиваль стартував 20 червня й триватиме 5 днів – до 24 червня. До речі, на відкритті фестивалю виступив Володимир Зеленський.

Важливо Україні потрібні союзники, – Зеленський звернувся до учасників фестивалю "Каннські леви"

Нагадаємо, раніше Анджеліні Джолі, яка відвідала Україну, подарували срібну каблучку українського виробника із мапою України.

Варто зазначити, що, попри війну в Україні, голлівудські знаменитості продовжують одягати український одяг: сукні, вишиті сорочки, комбінезони тощо. Крім цього, додають до свого вбрання аксесуари українських виробників. Тепер список з Мадонною, Меган Фокс, Кетрін Зетою-Джонс, Отем де Уайлд тощо доповнила не лише Анджеліна Джолі, а й Періс Гілтон. За словами моделі Неллі, вона носила подарований синьо-жовтий браслет весь день.