Еротичні сцени у серіалі "Перші ластівки: Zалежні"

Днями актори серіалу "Перші ластівки: Zалежні" Таїсія Шурук і Максим Девізоров стали гостями програми "Слава+", що виходить на ютуб-каналі "Люкс ФМ". У розмові з ведучим Славою Дьоміним зірки стрічки не оминули питань про еротичні сцени, які можна побачити у 2 сезоні проєкту.

Цікаво Про зйомки "Перших ластівок: Zалежні" та ідею серіалу: Олег Гоцуляк дав ексклюзивне інтерв'ю

Зокрема, Тая Щурук, яка поставала перед глядачами топлес, відверто зізналась, що такі кадри для неї не є складними. А от її партнеру по стрічці – актору Максиму Самчику – було нелегко зніматись в еротичних епізодах.

Максиму Самчику було важко. А от Максим Девізоров, так само як і я, розуміє, що це просто ще одна сцена персонажа. Такий же епізод, як з істерикою, наркотиками чи ще чимось, – розповіла Тая Шурук.

Окрім цього, актриса додала, що всі актори, обираючи цю професію, розуміють, що еротичних сцен уникнути неможливо. Адже це частина правдивого життя, яку режисери не хочуть упускати.

До теми Зірка 2 сезону "Перших ластівок" постане перед глядачами топлес: фото

Тая Шурук додала, що готова поставати у таких провокативних сценах тільки тоді, коли вони виправдані, прописані в сценарії. У серіалі "Перші ластівки: Zалежні" актриса мала кілька відвертих епізодів, які зіграла з Максимом Самчиком. Не обійшлось і без курйозу.

"Якщо це за сценарієм, якщо це виправдано, то так. У нас було тільки дві сцени сексу з Максимом Самчиком. Тобто перша – пристрасть, друга – кохання. І по суті, все, що ми робили у другому – цілувались і обіймались. А в першому – був повний акт, так би мовити. Коли навколо знімальна група, оператор це все фіксує, поряд лежить Олег Гоцуляк – це дуже смішно, адже в першому сезоні він був моїм хлопцем, а тут лежить і дивиться… Ти розумієш, що тобі потрібно це зіграти, це частина твоєї лінії, вибудуваної в серіалі", – додала вона.

Такої ж думки Максим Девізоров, який зіграв гульвісу Назара Левицького у серіалі.

В нас була у 2 сезоні сцена, де я повністю оголився… Є певні обмеження, оскільки це серіал для підлітків і молодих людей, тому все ти, звісно, не покажеш. І я думаю, на щастя, бо комусь дуже хотілось би, – з усмішкою розповів Максим Девізоров.

Знайомтесь "Перші ластівки: Zалежні": що відомо про акторів 2 сезону серіалу

Актор також додав, що режисери знають секрети зйомок еротичних сцен, а тому знімають такі кадри з правильного ракурсу. Водночас головні герої використовують спеціальні пристосування, зокрема, тілесну спідню білизну, яка не помітна у відео. Але, як зізнався Максим Девізоров, бувають різні конфузи на зйомках або ж збудження.

"Це природно і всі розуміють, що такі обставини. Так, це може бути незручно, але це не те, чого варто соромитись і думати, що ти все запоров", – зазначив він.

Чи впливають еротичні сцени на гонорари акторів

Зірки серіалу "Перші ластівки: Zалежні" відповіли і на незручні питання про гонорари. Зазвичай, актори замовчують суми, адже це не інформація для розголошення. Однак Тая Щурук зізналась, що за зйомки еротичних сцен отримує вдвічі більшу плату за знімальний день. Точної суми актриса не називала, але зазначила, що за добу зйомок отримує менше 5 тисяч гривень. А от гонорари її колеги Максима Девізорова сягають 10 тисяч.

Дивіться все інтерв'ю з акторами "Перші ластівки: Zалежні": відео