За словами актора, на початку 2023 року хтось проти нього розпочав кампанію дезінформації. Через це його сім’ю залякували, а друзям погрожували вбивством.

Дивіться також 10 найпопулярніших фільмів та серіалів Netflix, які дивляться в Україні

Зірка "Венздей" вперше прокоментував звинувачення у секс-домаганнях

Нагадаємо, у січні, дівчата, які начебто постраждали від сексуальних домагань Персі Гайнса Вайта, створили гештег #cancelpercy і за ним ділилися своїми історіями.

Були використані мої неповнолітні фотографії, а приклади моєї поведінки подавалися як ненависні. Моя подруга Джейн була помилково зображена жертвою і її спроби виправити все було проігноровано,
– поділився Персі Гайнс Вайт в інстаграмі.


Персі Гайнс Вайт відповів на звинувачення у секс-домаганнях / Скриншот

Актор стверджує, що це неправдиві чутки. Він поділився, що не може прийняти те, що дехто його зображують фанатиком чи зі злочинно недбалим ставленням до безпеки людей. "Це безпідставні й шкідливі заяви, які можуть викликати недовіру до справжніх жертв", – пояснив він.

Персі Гайнс Вайт зізнався: "Дуже прикро знати, що ця дезінформація засмутила людей", і подякував усім, хто його підтримав та допоміг поділитися справжніми фактами. Також він наголосив, що варто зупинити переслідування його родини, друзів і колег.

Що відомо про Персі Гайнса Вайта

У кар’єрі 21-річного Персі Гайнса Вайта понад 10 фільмів та близько 15 серіалів, включаючи "Венздей" 2022 року. Хлопець дебютував у кіно з роллю мутанта Енді Стракера в американському телесеріалі від Fox TV "Обдаровані". Крім цього, він виконав роль молодого Сі Джея Фредерікса у фільмі "Ніч у музеї", а також зіграв у стрічках "Віддалена місцевість" та "Різдвяна історія жахів".