Джерело: The Hollywood Reporter

Часто для створення фільмів використовують реальні події, які сколихнули весь світ. Тоді історії кохання, катастрофи чи історичні драми отримують зовсім інше звучання та сприйняття авдиторією. Не оминули у Голлівуді і резонансний скандал з Армі Гаммером, про який продовжує говорити весь світ. Відтак кіновиробники вирішили створити драму про канібалізм.

Дивіться також 7 фільмів з Армі Гаммером, про які заговорив весь світ

Колеги актора екранізують книгу Каміль Де Анджеліс, в якій розповідається про дівчину, яка намагатиметься розібратись у своїх почуттях. Вона вирушить у мандрівку на пошуки батька, якого ніколи не бачила, і почне з'ясовувати, чому у неї є непереборне бажання вбити людей, які її люблять, та з'їсти їх.

Цікаво, що екранізує новелу режисер Лука Гуаданьїно, автор стрічки "Назви мене своїм ім'ям". Головну роль у фільмі про канібалів зіграє Тімоті Шаламе, а от його скандальний колега по оскароносному фільму Армі Гаммер не отримав запрошення у цей проєкт. Такий збіг обставин у пресі вже назвали сюрреалістичним.

За неофіційними даними, ідея створення фільму про канібалів зародилась задовго до скандалу з Армі Гаммером. Перемовини щодо цього проєкту велись тривалий час. Наразі у Голлівуді триває підготовка до зйомок, які можуть розпочатись вже навесні 2021 року. Головну роль, ймовірно, віддадуть актрисі Тейлор Рассел, з якою поки тривають перемовини.

Скандал з Армі Гаммером: коротко

  • На початку січня 2021 року колишня дівчина актора злила резонансну інформацію про його сексуальні вподобання. У фрагменті листування голлівудський красень зізнавався про свої фантазії, які включали канібалізм і зґвалтування.
  • Спершу інформацію сприймали як фейк, а Армі Гаммер не коментував скандал. Однак після розголосу колишні дівчата актора підтвердили, що чоловік схильний до цього. Актора звинуватили у жорстокому поводженні з жінками та ігноруванні закликів зупинитись під час БДСМ-практик.
  • Одна з коханок Армі Гаммера зізналась, що проходила курс психологічної реабілітації після розриву з ним.
  • Колишня дружина актора Елізабет Чемберс вирішила не коментувати скандалу. Водночас інсайдери з її близького оточення розповіли журналу Just Jared, що вона не знала про такі вподобання чоловіка. Однак про численні зради Елізабет було відомо.
  • Після резонансу Армі Гаммер відмовився від майбутніх зйомок у фільмі Дженніфер Лопес.