У дебютному епізоді початок нового навчального року в елітній Констанс Сент-Джуд в Верхньому Іст-Сайді знаменує прибуття новачка, який незабаром виявляється в центрі уваги. У той час, як інші студенти чіпляються за своє комфортну і гламурне життя, але чиясь таємнича присутність загрожує перевернути статус-кво.

До теми Культовий серіал "Пліткарка" повертається: HBO опублікував тизер і повідомив дату прем’єри

Пліткарка – Кейт Келлер!

З'ясувалося, що "Пліткарку" очолює Кейт Келлер, яку грає Таві Гевінсон. ЇЇ персонаж до останнього тримали в секреті.


Таві Гевінсон у серіалі "Пліткарка" / JustJared

Кейт – вчителька у приватній школі, яка дуже рано зіткнулася з Жульєном Келловей (Джордан Олександр). Під час розмови з колегами в учительській, один з них, який ходив в школу одночасно з оригінальним складом, згадує про Пліткарку.

Кейт разом із трійцею однодумців (на фото нижче, їх грають Рана Рой, Адам Ченлер-Берат і Меган Фергюсон) вирішили перезапустити "Пліткарку" самі, щоб звернути на себе увагу студентів і направити їх в правильному напрямку.


Рана Рой, Адам Ченлер-Берат і Меган Фергюсон / JastJared

Також з'ясувалося, що Кейт – письменниця, тому саме вона бере на себе керівницькі обов'язки і веде обліковий запис Gossip Girl в Instagram на своєму телефоні, але всі вони працюють разом, щоб отримати всі плітки і навіть фотографії!

Хто така Таві Гевінсон?

Таві Гевінсон американська письменниця, редактор журналу та актриса. Колись в она привернула увагу у віці 12 років завдяки своєму модному блогу Style Rookie. А д о 15 років вона перемикнула свою увагу на поп-культуру та феміністичну дискусію.

Хто з акторів взяв участь у "Пліткарці"

  • Емілі Елін Лінд,
  • Вітні Пік,
  • Джейсон Готей,
  • Джонатан Фернандес,
  • Елі Браун,
  • Томас Догерті,
  • Зіон Морено.

"Пліткарка" 2021: дивіться тизер серіалу