Про це актриса розповіла на віртуальній вечірці Vanity Fair. Галь Гадот пригадала, як перед зйомками "Диво-жінки" переглянула документальний фільм про принцесу Діану. Її співчуття до інших та співпереживання настільки сподобалися Галь Гадот, що вона вирішила свою супергероїню наділити цим важливим вмінням.

Дивіться також Галь Гадот показала невдалі дублі "Диво-жінки 1984", чим до сліз розсмішила мережу

Цікаво, що героїня DC Comics на своїй острівній державі називається принцеса Діана Теміскірська. Переїхавши жити до США, Диво-жінка називала себе Діаною Принц. Водночас не ім'я, що так нагадує Леді Ді, а саме співчуття цієї супергероїні зробило її надзвичайно популярною серед глядачів.

"Як можна стати суперсильною богинею, у якої є все, і яка є бездоганною? Я хотіла показати її вразливість і душевність", – додала Галь Гадот.

"Диво-жінка": дивіться трейлер

Фільми "Диво-жінка": коротко

  • Супергероїня з'явилась у коміксах у 1941 році. А от на великих екранах її показали лише у 2017-му. Цю роль виконала ізраїльська актриса Галь Гадот.
  • За сюжетом, Діана зростала на острові амазонок Теміскіра. Там вона навчилась захищатись, не розуміючи могутності своїх сил. І тільки коли людство опинилось у небезпеці, супергероїня покинула домівку та вирушила боронити Землю від лиходіїв.
  • Першим суперником Диво-жінки у фільмах був син Зевса – бог війни Арес. У фільмі "Диво-жінка 1984" Діана зіткнулась із Максвелом Лордом, що перетворив Землю на хаос, запустивши в дію камінь бажань.
  • У всіх стрічках Діана стає на захист людей, не зважаючи на власні бажання чи ризики.