Пріянка Чопра: підготовка до BAFTA-2021

Через пандемію коронавірусу престижні премії перевели у віртуальний формат. Тому поодинокі виходи на червоні доріжки стають святом для кінозірок. Представники Британської кіноакадемії вирішили таки влаштувати церемонію офлайн, запросивши номінантів і окремих акторів Голлівуду на урочисту подію.

Цікаво Червона доріжка премії BAFTA-2021: які актори завітали на церемонію

Серед гостей BAFTA-2021 – актриса і колишня переможниця конкурсу "Міс Світу" Пріянка Чопра. Перед виходом на червону доріжку красуня вирішила похизуватись своїм особливим вбранням. Пріянка Чопра постала перед камерою у чорній вечірній сукні з глибоким декольте і різнокольоровим декором. Вбрання актриса обрала з колекції дизайнера Рональда ван дер Кемпа.

Кінозірка зібрала волосся у зачіску і доповнила свій образ лаконічним макіяжем і прикрасами.

Традиційно, Пріянка Чопра продемонструвала не одне вбрання. На червоній доріжці премії вона красувалась в іншому образі від Рональда ван дер Кемпа.

BAFTA-2021: як пройде церемонія

  • Британська кіноакадемія розділила церемонію на 2 частини. Так, 10 квітня глядачі могли приєднатись до онлайн-трансляції та побачити перших лауреатів премії. А от головні номінації для акторів і режисерів залишили на 11 квітня.
  • Церемонія BAFTA-2021 розпочнеться об 21 годині за київським часом.
  • Ведучими заходу будуть Едіт Боуман і Дермот О'Лірі. Саме вони вийдуть на сцену Альберт-голлу, щоб оголосити імена лауреатів премії.
  • Запрошеними гостями вечора стануть актори: Пріянка Чопра, Том Гіддлстон, Азім Чаундрі, Фібі Дайневор, Чиветел Еджіофор, Синтія Еріво, Г'ю Грант та Джеймс Макевой. Окрім цього, дистанційно до церемонії приєднаються зірки Голлівуду – Рене Зеллвегер, Роуз Бірн, Андра Дей, Анна Кендрік.
  • На жаль, через траур у Великій Британії принц Вільям не завітає на церемонію BAFTA-2021.