Раніше одним з фаворитів був Том Гарді і його шанси з'явитися у ролі секретного агента на службі її величності оцінювали як дуже великі. Тепер же з'явився новий кандидат на роль Бонда.

Не пропустіть Мережу збив з пантелику дебютний трейлер мультфільму за мотивами Mortal Kombat

Що відомо про фільм "Не час помирати"

Раніше стало відомо, що у стрічці "Не час помирати" номер 007 у розвідувальному бюро MI6 займе темношкіра акторка Лаша Лінч відома за фільмом "Капітан Марвел". Джеймс Бонд у виконанні Деніела Крейга нікуди не дінеться. Однак за сюжетом персонаж втомився від свого напруженого життя і відправився відпочивати на Ямайку.

Саме тому його позивний "агент 007" передадуть іншому оперативнику у виконанні Лаша. Нагадаємо, в український прокат "Не час помирати" виходить 30 вересня 2021 року.

Де ми бачили Реге-Жан Пейджа

Минулого тижня газета Daily Express провела опитування букмекерів, яке показало, що наразі головним претендентом на роль для заміни героя Бонда є 31-річний Реге-Жан Пейдж. У першу чергу хлопець відомий за роллю герцога Гастінгса у серіалі Netflix "Бріджертони".

Цей проєкт зробив з Пейджа справжню зірку. До виходу шоу у актора було трохи більше 30 000 підписників в Instagram, а тепер їх нараховується вже 5,6 мільйона.


Новим агентом 007 може стати Реге Жан-Пейдж / Кіноріум

Цікаве про Пейджа

Зірка "Бріджертонів" народився у Лондоні, а виріс в Африці. Його батько – англіканський священик, мати – медсестра з зімбабвійського племені шона. До його 14 років родина в основному жила в Зімбабве.