З усіх телевізійних франшиз Райана Мерфі "Американська кримінальна історія" на сьогоднішній день є найпрестижнішим телевізійним проєктом. Обмежена серія для кабельного канал FX, яка виграла всього 16 премій Еммі за перші дві частини.

Якщо пропустили Джессіка Честейн та Оскар Айзек: ніжний поцілунок на прем'єрі у Венеції – вірусне відео

Сюжет нової частини "Американської історії злочинів" розповість про роман Білла Клінтона – Президента США

В основі сюжету нового сезону "Американської історії злочинів" скандал, який трапився у 90-х роках минулого століття, пов'язаний з інтригами Президента США Білла Клінтона з його помічницею Монікою Левінські (Біні Фельдштейн). Як відомо, цей скандал мало не привів Президента до процедури імпічменту.

Сара Полсон виконала роль Лінди Тріпп – ключової людин скандалу про імпічмент

Лінда Тріпп – є ключовою фігурою в сюжеті серіалу та загалом запропонованій глядачам історії. Це саме вона записала бесіду з Монікою Левінські та розповіла ФБР про про нечуваний скандал. До речі, для роботи над серіалом команда проєкту запросила Моніку Левінські в якості консультанта, Лінда Тріпп, на жаль, померла напередодні.

Грим Сари Полсон серіалі настільки вражаючий, що актрису не впізнати! Ми пропонуємо самим переконатись у цьому.


Лінда Тріпп та Сар Полсон / Фото Getty Images та Entertainment Weekly

Також пропонуємо порівняти схожість акторки Біані Фельдштейн та справжньої Моніки Левінські.


Моніка Левінські та Біані Фельдштейн / Фото Getty Images

Нові серії серіалу виходитимуть щотижня

Прем'єра першого епізоду "Імпічменту" під назвою "Вигнанці" відбулась на кабельному каналі FX о 22:00 за східноєвропейським часом у вівторок, 7 вересня. Наступна серія під назвою "Президент поцілував мене" вийде у наступний вівторок, 14 вересня. В Україні серіал доступний для перегляду на медіасервісі Амедіатека з 8 вересня.

"Американська історія злочинів" 3 сезон 2021: дивіться трейлер серіалу