15 грудня глядачі побачать епізод про Каетану, Філліпа – нового персонажа; 20 грудня вийде серія про Омара і Семуеля, а вже 23 грудня про Патріка. Щоб ще більше підігріти цікавість шанувальників автори проєкту в інстаграмі опублікували різдвяні кадри нових історій.

Читайте також "Колесо часу", "Велика" і "Поклик пекла": які серіали подивитися цими вихідними

Шоу стартуватиме з історії про трьох студентів, які одержують стипендію для навчання в елітній школі. Хлопці намагаються стати такими ж як всі та потоваришувати з заможними однокласниками. Однак, без любовних інтриг, пристрастей, навіть вбивств, не обійтися.

"Еліта: короткі історії" 2021 рік / Фото з інстаграму серіалу

Що відомо про серіал "Еліта"

  • Перший сезон "Еліти" вийшов на Netflix у 2018 році. Серіал оповідає про трьох підлітків, які потрапляють до однієї з найелітніших шкіл Іспанії. Поява у класі людей іншого рівня призводить до трагедії.
  • У серіалі знімаються Ліза Амбалаванар, Еллі Даклс, Розі Дваєр, Джейкоб Дадман та Майкл Ворд;
  • Стрічка отримала велику популярність завдяки своєму сюжету, який захоплює з перших епізодів. У серіалі розповідається про найпрестижнішу школу Мадрида Лас Енсінас, в якій навчається майбутня еліта країни. Сюжет дещо схожий до популярного проєкту "Пліткарка", тому глядачі з цікавістю переглянули 4 сезони, які вже є в мережі;
  • Перед прем'єрою 4 сезону "Еліти" Netflix також випускав серію спецепізодів.

Цікаво "Статеве виховання" 4 сезон: розсекретили, коли розпочнуться зйомки

"Еліта" 4 сезон: дивіться трейлер до серіалу