Серіал про настільну гру "Ризик": що відомо

Замовником мінісеріалу виступила компанія eOne. А от втілить проєкт знаменитий шоураннер та сценарист Бо Віллімон, який вже працював над серіалом Netflix "Картковий будиночок". За даними Deadline, наразі триває розробка сценарію серіалу, тому деталей поки не розголошують.

Цікаво Від "Друзів" до "Чорного дзеркала": 7 популярних серіалів, в яких є різдвяні епізоди

Ймовірно, автори проєкту покажуть незвичну історію створення настільної гри "Ризик". Її розробником був французький режисер Альберт Ламороссі, який втілив свою ідею для розваги у 1957 році. За умовами гри, гравці намагаються захопити якомога більше території у суперників, використовуючи на практиці різні стратегії.

Після набуття шаленої популярності гри "Ризик" у світі створили її аналоги – Axis & Allies та знамениті "Колонізатори".

Як "Ферзевий гамбіт" задав тренд у світі

У Голлівуді почали активно створювати кінопроєкти про настільні ігри. І причиною став шалений успіх серіалу "Ферзевий гамбіт", який побив рекорди за переглядами на Netflix та задав чимало трендів.

Варто знати "Ферзевий гамбіт": чи існувала Бет Гармон в реальному житті та хто міг стати її прототипом

Відомо, що кількість пошукових запитів про шахи щодня зростає, а попит на купівлю настільної гри збільшився у майже 4 рази. Не меншу популярність отримав стиль Бет Гармон, відтак модниці залюбки малюють стрілки, як у головної героїні "Ферзевого гамбіту", та одягають ретро-вбрання.

"Ферзевий гамбіт": дивіться трейлер серіалу

Та і на кіноіндустрію стрічка мала чималий вплив. Окрім серіалу про гру "Ризик", у Голлівуді розробляють кінопроєкт про кубик Рубіка.