Ще нещодавно Шеннен Догерті поділилась, кого не хоче бачити на своєму похороні. А тепер акторка зізналась, що в ході свого лікування вона побачила справжнє диво.

Дивіться також На межі з реальністю: 5 гостросюжетних фільмів, знятих за мотивами легендарних комп'ютерних ігор

Шеннен Догерті розповіла про свою боротьбу з раком

Відомо, що в актриси діагностовано рак грудей четвертої стадії. Та, на щастя, результати останнього лікування подарували їй новий промінь надії.

Я використовувала інфузійну терапію, але результатів це не дало. Усі хотіли, щоб я змінила препарат, але я відмовилася. І після сьомої процедури ми побачили, що він знищує гематоенцефалічний бар'єр,
– зазначила Шеннен.

Знаменитість зауважила, що реакція її організму на лікування цим препаратом є справжнім дивом, оскільки вона не відмовилася від його застосування навіть тоді, коли усі про це просили. Тоді все почало вдаватись:

"Іноді ти шукаєш дива не в тих місцях, а вони опиняються просто перед твоїм обличчям", – сказала акторка.

Нещодавно Шеннен Догерті почала думати про похорон

Акторка сказала, що хоче бути кремованою, а прах мали б змішати з прахом її собаки та батька. Шеннен підкреслила, що вона знає безліч людей, які обов'язково прийдуть на її похорон, але зазначила, що не хотіла б їх бачити.

Акторка мріє, щоб її поховання стало святом спогадів та любові – невимушеним заходом, на якому її друзі та рідні могли б просто поспілкуватися між собою, пригадати все, що було хорошого у їхньому житті.

Утім, на щастя, Шеннен Догерті йде на поправку, тож сподіваємось, що ці плани вона відкладе на далеке майбутнє.