Американський телеканал Fox не має наміру закривати один з найтриваліших мультсеріалів в історії кіно. Наразі "Сімпсони" продовжено ще на 2 сезони, які завершаться в 2023 році.

Дивіться також У "Сімпсонах" показали 20 січня 2021 року: яким творці мультфільму бачили день інавгурації

Автор шоу Метт Грейнінг вже приступив до роботи та зазначив, що на глядачів чекатиме чимало сюрпризів. За його словами, Мілгаус замінить свої знамениті окуляри на контактні лінзи. Окрім цього, у Гомера стане на 1 волосину менше, а Барт в 33-ій раз відсвяткує день народження.

Усі в "Сімпсонах" задоволенні продовженням показу, і ми плануємо багато великих сюрпризів,
– додав Метт Грейнінг.

"Сімпсони": коротко про серіал

Мультсеріал "Сімпсони" показують з 1989 року. З новими сезонами він складатиметься з 757 серій. А вже 21 березня 2020 року на прихильників "Сімпсонів" чекає особлива подія – до релізу готують ювілейний 700 епізод.

Цікаво що кількість кіноманів, які залюбки переглядають цей проєкт, з роками не зменшується. За даними Deadline, на різних платформах нові серії "Сімпсонів" дивляться понад 7 мільйонів глядачів.

У чому ж секрет успіху цього мультсеріалу? Це чудовий гумор та трішки містики. За сюжетом, подружжя зі Спрінгфілду Гомер та Мардж зі своїми дітьми Бартом, Лізою та Меггі потрапляють у курйозні ситуації, від яких неможливо втримати сміх. Окрім цього, чимало подій у "Сімпсонах" є пророчими, що щоразу вражає глядачів. Зокрема, автори проєкту передбачили, що Дональд Трамп буде президентом, а також вручення Нобелівської премії з економіки Бенгту Гольмстрему, Кубок світу 2014 року та виступ Леді Гаги з видовищним перформансом.

Цікаво 13 випадків, коли у "Сімпсонах" передбачили події майбутнього