Реакція Галь Гадот на критику

В інтерв'ю ВВС актриса зізналась, що стежить за новинами та знає, наскільки гостро люди сприйняли те, що саме вона перевтілиться у легендарну Клеопатру. Блог Галь Гадот також засипали гнівні коментарі з нещадною критикою. Однак на всі звинувачення акторка не реагує, розуміючи, що кожна людина має свою думку і бачення. Так само як і продюсери, які затвердили Галь Гадот на роль після марних пошуків актриси македонського походження.

Дивіться також Це жалюгідно! – у мережі розкритикували темношкіру актрису, яка зіграє королеву Анну Болейн

"Перш за все, якщо вже враховувати факти, тоді Клеопатра була македонкою. Ми шукали македонську актрису, яка могла б зіграти царицю. Але пошуки не дали результату... Я хочу відзначити спадщину Клеопатри та вшанувати цю дивовижну історичну особу, якою я так захоплююсь", – зазначила Галь Гадот.

Окрім цього, акторка наголосила, що історію єгипетської цариці створять жінки, тому вона суттєво відрізнятиметься від інших. Тому Галь Гадот не стримує захвату від майбутніх зйомок та не має наміру відмовлятись від них через критику.

Розумієте, кожен може відзняти цей фільм, і кожен може зробити це по-своєму. Я дуже захоплена тим, що буду робити так як я його бачу, – додала актриса.

Що відомо про новий фільм про Клеопатру

Галь Гадот не тільки виконає головну роль Клеопатру, але й стане співавтором стрічки. Саме акторка придумала ідею для сценарію та запропонувала її кіновиробникам. Відтак Галь Гадот виступить виконавчим продюсером проєкту.

А от екранізує історію про Клеопатру режисерка Патті Дженкінс. Такий тандем не буде новим для Голлівуду, адже Галь Гадот знімалась у фільмі "Диво-жінка", автором якого є Патті.

Галь Гадот зіграє Клеопатру: чому обурилась мережа

Чимало прихильників Галь Гадот були в захваті від новин про майбутній фільм. Відтак у мережі вже з'явились фото, як актриса може виглядати в образі Клеопатри.


Галь Гадот зіграє Клеопатру у новому фільмі / Фото GeekJournal

Та не всі користувачі мережі підтримали Галь Гадот. Сотні хейтерів заявили, що актриса з ізраїльським корінням не може постати у цьому проєкті. Вона, на думку користувачів мережі, "занадто білошкіра".

Який голлівудський дурник вважає, що було б непогано взяти ізраїльську актрису на роль Клеопатри замість приголомшливих арабських актрис?.. І сором тобі, Галь Гадот. Твоя країна краде арабські землі, а ти крадеш їхні ролі в кіно, – заявила журналістка Самеера Хан.

Водночас у мережі запропонували актрис, які краще могли б виконати роль Клеопатри. Серед них – Зендея, Дуа Ліпа, Тенді Ньютон, Надін Неджім, Аня Чалотра, Софія Бутелла та інші.

Дізнавайтесь більше про скандал Галь Гадот отримала роль Клеопатри: мережа вибухнула гнівними коментарями