Про що мультфільм "Співай"

Анімаційний фільм "Співай 2" від студії Illumination Entertainment про те, що рутина та проблеми не здатні згубити мрію, а гроші не завжди виступають мотивацією, коли робиш те, що любиш. Це глядачу доводить зграя звірів на шляху до втілення мрії. А 30 грудня 2021 року будемо співати разом з ними у кіно!

Цікаво Зірка "Вестсайдської історії" зіграє головну роль у "Білосніжці та семеро гномів"

Творці "Співай" беруть типові людські проблеми на шляху до мрії і щедро роздають їх звірям, які й виступають головними героями мультфільму. Їхнє життя та побут ідентичні з людськими, і, відповідно, мрії теж нічим не відрізняються. В цьому випадку – це вокал. "Співай 2" – хороший, позитивний та мелодійний мультфільм, який надихає зробити нарешті те, про що давно мріяв, або хоча б попідспівувати головним героям.

"Співай 2" 2021: дивіться український трейлер

Режисером продовження стрічки виступив Гарт Дженнінгс. До озвучування героїв повернулися ті ж актори:

  • Скарлетт Йоганссон;
  • Меттью Макконагі;
  • Терон Еджертон;
  • Нік Кролл;
  • Різ Візерспун та ін.

"Співай 2" – це продовження однойменного мультфільму, що вийшов на екрани у 2016 році. Проєкт став першим у світі анімаційним мюзиклом. Герої переспівали близько 30 всесвітньо відомих хітів. Ці пісні у виконанні тварин, тобто акторів, які їх озвучували, тривалий час трималися у різних хіт-парадах світу. При затратах на виробництво у 75 мільйонів доларів мультфільм зібрав у світовому прокаті близько 635 мільйонів доларів. Про роботу над продовженням оголосили у 2017 році", – зазначає "Планета кіно".