Повідомлення про те, що Кінг їде окремим вагоном у поїзді з Варшави, з’явилося в офіційному телеграм-каналі Верховної Ради. Однак наразі його видалили.

До теми Від імені всього світу, – Стівен Кінг наказав Росії забиратися на х*й з України

Також про приїзд письменника в Україну повідомляє видання KyivPost.


Чутка про те, що Стівен Кінг їде в Україну / Скриншот допису

Стівен Кінг не їде до столиці України

Що цікаво, інформація про те, що в Україну завітає Стівен Кінг, з’явилася в ЗМІ ще вчора ввечері, 3 листопада. Однак досі офіційних підтверджень немає. Сам Кінг наразі також не коментував цю новину. З усім тим шанувальники з нетерпінням очікують на візит свого кумира. У соцмережах вони не стримують емоцій.

Представники "Укрзалізниці" додали, що їм теж дуже шкода, що вони не зустріли Стівена Кінга.

ЗМІ в Україні (помилково) повідомили, що Стівен Кінг прибув до Києва і, чесно кажучи, наш потяг ще ніколи не відчував себе таким спустошеним. Пане Кінг, залізниця до ваших послуг!,
– йдеться в дописі Укрзалізниці.


Укрзалізниця про "візит" Кінга / Скриншот допису

Лещенко спростував інформацію про візит Кінга

У своєму телеграм-каналі він написав: "На вокзалі перед прибуттям поїзда зібралися фанати письменника з книжками його авторства у надії взяти автограф. Але Кінга не виявилося серед пасажирів".

Чутка про приїзд письменника Стівена Кінга до Києва варшавським потягом виявилася гарним розіграшем,
– повідомив він.

Проте фанати та залізничники записали відеозвернення до Стівена Кінга та запросили легендарного фантаста до України.

Українці запросили Кінга до України: дивіться відео

Як Стівен Кінг підтримує Україну

  • На початку війни письменник висловив підтримку, одягнувшись у символічну футболку. На ній було написано гасло I stand with Ukraine, тобто "Я підтримую Україну". Крім того, фантаст вирішив не продовжувати контакти з російськими видавництвами.
  • Згодом Стівен Кінг написав, що це війна Путіна. Від його рук гинуть жінки та діти. Він наголошував, важливо, аби росіяни розуміли, що насправді відбувається – треба зруйнувати стіну дезінформації. Пізніше заявив, що Путін має щезнути без сліду.
  • У квітні він порадив своїм фанам послухати українську пісню "Не кажу прощай" співачки Lama. На його допис відреагувала й сама зірка.
  • Кінг також відреагував на успіхи ЗСУ під час контрнаступу і доповнив, що "українці надирають дупи". А також він прокоментував "бавовну" на Кримському мосту.