Аукціон тривав три дні у твітері, інстаграмі та фейсбуці, стартова ціна була 2 тисячі гривень. 18 серпня в мережі оголосили переможця Валерія Сєркова, який придбав сценарій за 150 тисяч гривень. 50% грошей будуть передані Рамілю та Амілю з гурту "Курган і Агрегат" на підтримку ЗСУ, інші 50% будуть передані благодійному фонду Мистецький Український Рух МУР, як повідомив режисер Наріман Алієв.

Читайте також "Синдром Гамлета": найцікавіші факти фільму про Україну, який отримав гран-прі у Швейцарії

Антоніо Лукіч надав сценарій стрічки "Мої думки тихі" на аукціон

Товариш режисера фільму Наріман Алієв розповідав, що сценарій міститиме оригінальні розкадрування та унікальні артматеріали.

Дякую Наріману за пропозицію влаштувати аукціон, вторговані гроші підуть нашим колегам у фонд підтримки дітей МУР Марини Кошкіної та друзям Курган та Агрегат на потреби армії. Підпис режисера та довічний лінк на фільм додається. Читається досить легко, майже як сучукрліт,
— прокоментував Антоніо Лукіч.

Для перегляду фото та відео гортайте праворуч:

"Мої думки тихі": коротко про фільм

Стрічка режисера Антоніо Лукіча вже наробила чималого галасу не тільки в Україні, але й у світі. Крім престижної Золотої Дзиги, автори комедії "Мої думки тихі" завоювали міжнародні нагороди, зокрема, спеціальну нагороду на кінофестивалі в Карлових Варах.

Фільм розповідає про звукорежисера Вадима, який мріє емігрувати в Канаду. Доля таки усміхається мрійнику та дає йому такий шанс, якщо він втілить замовний проєкт. Вадиму потрібно записати спів рідкісної качки, що живе у Карпатах, тому він вирушає на пошуки тварини.

Мама хлопця, дізнавшись про проєкт, вирішує використати нагоду та більше поспілкуватись з сином. Вона вирушає з Вадимом в експедицію, яка обернеться для них порцією курйозів та душевними бесідами.

Цікаво Про війну, російську пропаганду та підтримку світу: інтерв’ю з актрисою Ірмою Вітовською

Головні ролі зіграли:

  • Андрій Лідаговський — Вадим Ротт, звукорежисер;
  • Ірма Вітовська-Ванца — Галина Ротт, мати Вадима, водійка таксі в Ужгороді.

"Мої думки тихі": дивіться трейлер до фільму