Редакція Кіно 24 разом із партнером SlotoKing пригадала найкращі вигадані ігри, які ви можете побачити у знаменитих фільмах і серіалах. Впевнені, що деякі з них стануть для вас справжнім відкриттям.

Зверніть увагу Пророцтво про бій Кличка та справжнє казино: чого ви могли не знати про "11 друзів Оушена"

Найкращі вигадані азартні ігри з серіалів та фільмів

Тріада у "Зоряному крейсері "Галактика"

"Зірковий крейсер "Галактика" – один із найкращих науково-фантастичних телепроєктів усіх часів. Серіал розповідає історію людей, що вижили після ядерної атаки кібернетичної раси, відомої як Циклони.

Тріада – це розвага, яку полюбляє екіпаж Зоряного крейсера та пасажири. У грі представлена ​​колода з 52 карт з числами та мастями, що робить її схожою на покер. Однак тут використовуються шестикутні карти, а найвища виграшна комбінація – повноколірна.


Тріада / Фото Second Life

Сабак в "Зоряних війнах"

У науково-фантастичних фільмах часто згадується сабак. Зокрема, цю вигадану гру можна зустріти у франшизі "Зоряні війни". Не пригадуєте? Завдяки сабаку Ган Соло виборов у Лендо Калріссіана "Тисячолітнього сокола".

Правила вигаданої гри найбільше нагадують блекджек. У сабаку – 76 карт, 60 з яких рівномірно розподілені за чотирма мастям. Решта 16 – спеціальні карти, які мають числове значення. Щоб виграти, гравець повинен отримати загалом 23.


Ган Соло в "Зоряних війнах" / Фото Decider

Дабо в "Зоряному шляху"

"Зоряний шлях" залишається однією з найпопулярніших науково-фантастичних франшиз, що може похизуватись не тільки серією фільмів, але й відеоіграми, коміксами та іншими брендовими продуктами.

Чималу увагу кіноманів привернув не тільки сюжет кінопроєкту, але й незвична гра із назвою дабо. Азартна розвага дуже нагадує рулетку. Так, у грі є кілька барабанів із різними слотами. Зібравши виграшну комбінацію, переможець має вигукнути "Дабо!".


Дабо / Скриншот з серіалу "Зоряні війни" (шостий епізод третього сезону)