Питання популярному актору поставили підписники його блогу в інстаграмі, повідомляє 24 канал. 10 найцікавіших питань Тарасу Цимбалюку та відповіді на них – читайте у матеріалі.

Читайте також Кріс Пайн розкрив деталі сюжету і зйомок "Диво-жінки 1984": ексклюзивне інтерв'ю з актором

  • Чи хотіли б Ви знятись у якомусь сучасному фентезі?

Так, дуже! 2 роки тому мені пощастило стати частиною команди, яка зняла тизер про постапокаліпсис. Вірю, що цей проєкт колись таки знімуть.

  • Як щодо фільмів Marvel? Хотіли б стати супергероєм?

Хотів би… Та це моя мрія!

  • Яка роль з Вашої кар'єри далась найскладніше?

Ворона. Дуже велика відповідальність грати таких героїв. Тому величезна повага акторам, яким це вдається!

Цей фільм було дуже непросто зняти з різних причин, але... думаю, щось донести до глядача вийшло! – розповів Тарас Цимбалюк.

"Чорний ворон": дивіться трейлер до фільму

  • Яку роль Ви б ніколи не хотіли зіграти?

Важко сказати… Зараз у світі є багато геніальних сценаристів, режисерів і операторів, тому можна вміло створити фільм на основі будь-чого. Але водночас така сама кількість людей зуміє і зіпсувати щось прекрасне, що тобі не захочеться там зніматись.

  • На якого улюбленого актора Ви хотіли б бути схожим?

Є люди, які мене мотивують. В мене є цілий список, який очолює мій батько. Але Джейсон Мамоа – теж в першій десятці. Чому? Я люблю спорт, пиво і татуювання! Я мрію зніматись у чоловічому кіно, де згодиться моя фізична форма. Все просто (сміється).

  • А в театрі не плануєте грати? Чи є там улюблені актори?

Поступово починаю про це думати. Серед акторів – Павло Москаль, Наталія Сумська, Ярослав Чорненький, Олексій Вертинський, Віктор Жданов і багато інших!

Рекомендуємо також Як знімають фільм Apple-Man, яким зацікавилась Дженніфер Еністон: інтерв'ю з Василем Москаленком

  • Який Ваш улюблений новорічний фільм?

"Різдвяні канікули" – тисячу разів дивився і досі регочу.

  • Коли чекати на нові серії "Кріпосної"?

Дасть Бог, у 2021 році.

  • Чому не планують знімати 2 сезон "Спіймати Кайдаша"?

На мою думку, ця історія могла б мати продовження… Але приємно, коли після перегляду фільму глядач залишається "голодним". Тому я і розумію рішення каналу "СТБ", якому не перестаю дякувати за такі ролі.

  • Чому Ви вирішили знятись у кліпі російського гурту "Ленинград"? Після "Чорного ворона" дивно Вас там бачити.

Найбільше задоволення для актора – бути залученим у різному матеріалі. Цікаво змінювати зовнішність і амплуа, дивувати свого глядача роботами у кадрі.

"Миг" довжиною в майже 60 знімальних годин! Саме стільки часу знадобилося нашій крутій команді, щоб відзняти цей кліп! І воно того однозначно було варте. Дуже талановито підняті проблеми нашого соціуму!

Ця відеоробота – це висміювання (не пропаганда) пороків, що ми бачимо на кожному кроці в реальному житті.

Насамперед, мені дуже приємно, що всесвітньовідомий гурт "Ленинград" приїхав знімати свою чергову роботу саме до Києва та обрав для зйомок на 100% українську команду. Окрема подяка режисеру Леоніду Колосовському, який зразково виконав завдання!