Як повідомляв 24 канал, фільм "Диво-жінка 1984" став однією з найбільш очікуваних новинок 2020 року. Через пандемію коронавірусу прем'єру стрічки кілька разів переносили, а на початку грудня Warner Bros. офіційно оголосив, що супергеройський екшн вийде на екрани 16 грудня! Пропускати фільм любителям фентезі аж ніяк не варто, адже сюжет "Диво-жінки 1984" зможе підкорити кожного.

Не пропустіть "Диво-жінка 1984" чи "Безславні кріпаки": найочікуваніші прем'єри грудня 2020 року

У центрі подій – історія Діани Принц, яка у розпал холодної війни опиниться у Радянському Союзі. Саме там Діана зіткнеться з могутньою антагоністкою – Гепардою, з якою вступить у непросту боротьбу. Водночас глядачі побачать і романтичну історію кохання Діани і військового Стіва Тревора. Чоловік, якого зіграв Кріс Пайн, повернувся на екрани у сиквелі "Диво-жінки 1984" не випадково, про що залюбки розповів голлівудський актор в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу.

Пам’ятаючи, як закінчився перший фільм для Вашого героя Стіва Тревора, чи здивувались Ви, коли режисерка Петті Дженкінс покликала вас знову?

Абсолютно ні. Ближче до завершення зйомок вона натякнула, що придумала, як розвиватимуться події у другому фільмі та почала працювати над тим, як можна було б повернути мого героя. Тож я був у курсі, і коли вона розказала подробиці, я з радістю повернувся в проєкт.

"Диво-жінка 1984": дивіться трейлер до фільму

Зігравши цього персонажа раніше – здавалось би, досконало – що надихало Вас на роботу над роллю, і що Ви хотіли цього разу зробити інакше?

Що ж, це було весело, бо характер героя повністю змінився у порівнянні з першим фільмом. У першій частині я грав стомленого ветерана війни, змученого та трохи цинічно налаштованого стосовно людей… Ця людина багато пережила.

У другій частині Стів дивиться на світ широко розплющеними очима та із захопленням, як Діана у першому фільмі, тож мені здалось хорошою ідеєю помінятись з нею місцями у плані акторської гри.

Рекомендуємо також Ексклюзивне інтерв'ю з Робертом де Ніро: про зйомки комедії та курйози "Афери по-голлівудськи"

У фільмі "Диво-жінка 1984" Стів – як риба, яку викинули на берег, а Діана – голос сучасності?

Це так. Мені здалось, у першому фільмі глядачів приваблювала ця пара протилежностей, вони хотіли, щоб Стів і Діана нарешті поцілувались і були разом. Вдасться їм чи ні? І їм вдалось.

Цього ж разу ми знаємо, що ці двоє – закохані, тож ситуація трохи інша. Але дуже круто, що ці герої уже зовсім не такі, як 60 років тому, і грати це було задоволенням.

Головні герої фільму
Головні герої фільму "Диво-жінка 1984" / Фото Warner Bros.

Діана провела всі ці десятки років, сумуючи за Стівом, мріючи, щоб він повернувся, і ось раптом він повертається. Але він не може осягнути всього, що вона пережила. Це трохи змінює динаміку.

Абсолютно. Що мені подобається у цій франшизі, це те, що це чи не єдиний супергеройський фільм, у центрі сюжету якого – історія кохання. Це те, що мене завжди цікавило: не стільки екшн, бо мій герой не має суперздібностей (хоч і побитись навкулачки довелось не раз, та й бути побитим – теж), але те, що такий високобюджетний фільм студія зробила про кохання, хоч і загорнула цю тему в чудовий екшн. І у другому фільмі на нас чекає те саме.

Що, на Вашу думку, Стів думає про світ, у якому він опинився? Він був пілотом, але літаки раніше були абсолютно не такими, як зараз, оскільки технології зробили гігантський крок уперед. Напевно, це дуже важко осягнути.

Мені доводилось не раз грати здивування і робити це смішно. Чесно, цього разу робота була складніша, ніж над першим фільмом, бо ж це нелегко – удавати, що ніколи не бачив сучасного літака. Як таке здивування виглядатиме?

Кріс Пайн розповів про зйомки
Кріс Пайн розповів про зйомки "Диво-жінки 1984" / Фото Warner Bros.

Це те, що робила Галь Гадот у першому фільмі.

Так. І я зрозумів, як складно це було. І я дуже покладався на Петті і її допомогу, щоб підібрати правильний градус здивування, захоплення, щастя чи навіть страху. Ось, наприклад, як реагувати на брейкдансера? Як на щось захопливе, чи як на певний вид бойового мистецтва?

Петті Дженкінс та її творча команда зробили чудову роботу, щоб повернути нас у 1980-і роки. Локації, костюми, візуальний супровід. Чи відчули Ви якусь ностальгію, перебуваючи на майданчику?

Дуже, звісно!

Цікаво Як знімають фільм Apple-Man, яким зацікавилась Дженніфер Еністон: інтерв'ю з Василем Москаленком

Наприклад, торговельний центр було повністю облаштовано у стилі тих часів.

Справді, той торговий центр виглядає точнісінько так, як виглядали ТЦ у 80-і роки. Я виріс у Долині (Лос-Анджелес), і там був торговельний центр, де знімали фільм "Дівчина з Долини". Тож я добре знаю, як вони виглядали.

Саме тому дуже приємно брати участь у проєктах такого масштабу: над ними працюють лише найкращі фахівці, тож усе виглядає дуже правдоподібно.

У
У "Диво-жінці 1984" відтворили атмосферу тих років / Фото Warner Bros.

Говорячи про костюми, у фільмі Ви носите піджак Members Only та поясну сумку. Чи були суперечки стосовно того, чи Вам потрібна була та поясна сумка?

О ні, якби я обирав, то все б лишив, як було. Там була і джинсова поясна сумка, і сумка з принтом у вигляді американського прапора. Усіх кольорів, форм та розмірів. Загалом, у цьому фільмі одяг був найзручнішим з усіх, у яких я поки що знімався. Його було легко надягти та зняти після зйомок. Це дуже полегшувало мою роботу.

Легше за уніформу Першої світової війни?

Ті 80 фунтів шерсті, які мені довелось носити? О так! (сміється)

Кріс Пайн у фільмі
Кріс Пайн у фільмі "Диво-жінка 1984" / Фото Warner Bros.

Фільм – це не лише дзеркало світу, в якому ми жили, але й соціуму. Якими були люди, чи достатньо було у світі людяності? Саме світогляд того часу цікаво зрозуміти. Хоча Ви були дуже юним у 80-і, чи багато Ви пам’ятаєте?

Я народився у 80-і, тож це і весь мій досвід. Це самий початок дорослішання, наповнений бейсболом, фільмами, які дивились з сестрою, Duran Duran у машині та спробою побачити U2 на концерті у Forum.

Уже зараз, будучи дорослою та освіченою людиною, я знаю, що це був час, коли наприкінці 70-их президент Картер виголосив свою відому промову про залежність від нафти іноземного видобутку та кризу позичок у США. Потім прийшов Рейган, і всі почали купувати, купувати, купувати, щоб сплачувати пізніше. Ну і всі ми знаємо, до чого це призвело.

Справді, 80-і – це була вершина післявоєнної Америки, американська гегемонія. І фільм запитує, якою ціною?

Варто знати Рейтинг фільмів і серіалів, які українці найчастіше шукали в Google у 2020 році

І ми, глядачі, бачимо все це очима Диво-жінки, яка любить людей, яка вірить у них і в те, що людство можна врятувати. Я думаю, бачити такий меседж у такого персонажа – це особлива історія.

Повторюсь, одна з тих речей, які справді відгукнулись в мені, і яка робить Диво-жінку чудовою рольовою моделлю для усіх, особливо, для дітей, – це те, що головна сила супергероя – це любов та співчуття.

Жінки дають життя, і це одна з найбільших суперсил на Землі. І я вважаю, необхідно звеличувати такі цінності, ці надлюдські вміння любити по-справжньому, мати емпатію, співчуття та поважати тих, хто захищає та виховує людей.

Мета Диво-жінки – не відплата, не знищення. У цьому фільмі найбільші недоліки лиходіїв – це гріхи, притаманні кожному з нас. Це невпевненість у собі, самотність, відчуття, наче весь час чогось не вистачає. І в серці історії – гуманізм.


"Диво жінка 1984" вийде на екрани 16 грудня 2020 року / Фото Warner Bros.

Ще одна річ, яка дуже змінилась для Стіва у порівнянні з першим фільмом, це те, що Діана стає більш вразливою, ніж була раніше. Як воно, бачити кохану жінку у такій неочікуваній ситуації?

Це стресово, адже йдеться про жінку, яку він кохає. А ще тому, що це незвично. Востаннє, коли вони бачились, у Діани не було проблем з тим, щоб захистити себе від усього. Вона йшла на нічийну землю і нічого не боялась.

Тож це ще один бік фільму, про який ви говорили раніше. Що це романтична історія, а до того – й екшн-стрічка?

Саме так. Це історія кохання.


"Диво-жінка 1984": романтичний кадр з фільму / Фото Warner Bros.