Хоч Уерта і відповів на звинувачення своєї колишньої дівчини музикантки Марії Елени Ріос і назвав її слова "хибними і абсолютно необґрунтованими", актор пояснив, що через тиск має звільнитися з роботи.

Дивіться також Дивитися огидно, – Marvel не прибрав згадок про Росію у 1 серії серіалу "Таємне вторгнення"

Теноч Уерта звільнився з проєкту Netflix після звинувачень у сексуальному насильстві

У своїй заяві Уерта сказав: "Враховуючи вплив нещодавніх неправдивих заяв Марії Елени Ріос і завдану ними шкоду, у мене немає іншого вибору, окрім як відмовитися від участі у фільмі Fiesta en la Madriguera".

Я роблю це з великим сумом, але не можу дозволити, щоб її дії завдали шкоди не тільки мені, але й роботі десятків талановитих і працьовитих людей, залучених до проєкту,
– йдеться далі в заяві.

"Зараз я зосереджений просто: продовжити процес відновлення моєї репутації", – продовжив він.

Теноч Уерта / Фото з інстаграму актора

Фільм "Фієста в Мадригері" має вийти у 2024 році, зйомки проходили у Ґвадалахарі, Халіско, Намібії. Як повідомляє Netflix, у центрі сюжету – Точтлі, хлопчик, якому подобаються капелюхи, словники, самураї, гільйотини та французи. І тепер усе, що він хоче, – це нову тварину для свого приватного зоопарку: намібійського карликового бегемота. Його батько, Йолкаут, готовий задовольнити будь-яку його примху, навіть якщо ця примха стосується екзотичної тварини, що перебуває під загрозою зникнення. Тому що Йолкаут завжди впорається.

Що відомо про секс-скандал з актором

  • У червні 2023 року Ріос звинуватила актора в тому, що він "сексуальний хижак" у публікації в соціальних мережах і сказала, що він вчинив сексуальне насильство над нею. Вона написала: "Дуже важко говорити про емоційне насильство та зловживання владою сексуального хижака, якого люблять у всьому світі за роль такого персонажа у фільмі, як Теноч Уерта".
  • Після звинувачень, Уерта оприлюднив заяву, в якій заперечував звинувачення, назвавши їх "неправдивими та абсолютно необґрунтованими". Актор заявив, що раніше він і Ріос підтримували стосунки за згодою, які тривали кілька місяців.
  • "Це були любовні, теплі стосунки, ми підтримували один одного. Однак після того, як вони закінчилися, Елена почала спотворювати наше спілкування як приватно, так і перед групами спільних друзів. У результаті кілька місяців тому я залучив команду юристів, щоб розпочати відповідні дії, щоб захистити свою репутацію та спростувати ці безвідповідальні та неправдиві звинувачення, які можуть завдати великої шкоди", – писав він.
  • Уерта став широко відомим завдяки своїй ролі Намора у фільмі "Чорна пантера: Ваканда назавжди", який вийшов минулого року. Він також зіграв головну роль у Netflix Нарко: Мексика та "Судна ніч назавжди".