Зірка серіалу "Усі жінки – відьми" хоч і не була присутньою на церемонії нагородження Оскару, яка відбулась у ніч з 27 на 28 березня, проте вже бачила новини звідти. Всього за декілька хвилин до того, як актор Вілл Сміт отримав свій перший у житті Оскар за фільм "Король Річард", він вдарив колегу Кріса Рока за невдалий жарт про його дружину.

Детальніше Вілл Сміт вдарив Кріса Рока на сцені Оскара-2022 після жарту про дружину: відео конфлікту

Такий конфуз заполонив усі соціальні мережі та шпальти американських видань, тому що світ, напевне, ще не бачив бійок у прямому ефірі Оскару. Згодом Американська кіноакадемія засудила насильство Сміта під час церемонії.

Проте Шеннен Догерті не залишилась осторонь ситуації. Вона лаконічно нагадала своїм двом мільйонам підписникам в інстаграмі, що поки світ обговорює скандал, в Україні триває війна і досі гинуть люди. Так, акторка опублікувала в інстаграмі дві світлини: на першій – момент бійки, а на другій – загиблий чоловік, у якого відірвало ногу через обстріли.

В інших новинах... гинуть люди в Україні, – написала у дописі зірка.

Для перегляду фото гортайте праворуч:

Фанати з України та інших країн щиро подякували кіноакторці за її позицію та критичне мислення у такий складний та напружений час.