Про це розповів віцепрезидент Disney Еван Джейкобс. Зазвичай перші 45 хвилин фільму демонструються у форматі 16:9, а решта – у форматі 21:9.

Цікаво "Це кінець для мене": Зої Салдана більше не зіграє роль Гамори в кіновсесвіті Marvel

Джеймс Ганн створив різні версії "Вартових галактики 3" для кінотеатрів у всьому світі

Окрім стандартного випуску, довгоочікуваний фільм також буде доступний у спеціальному форматі Imax та версії, призначеній для квадратних кінотеатрів. Крім того, кажуть, що 3D-версія містить низку сюрпризів.

Довгоочікуваний фільм "Вартові Галактики 3" має вийти в кінотеатрах вже 4 травня. Світова прем’єра стрічки вже відбулася 22 квітня у Діснейленді в Парижі. "Вартові Галактики 3" є сиквелом картин 2014 і 2017 року, а також 32-м у кінематографічному всесвіті Marvel.

"Вартові Галактики 3": дивіться ролик

"Вартові галактики 3" став останнім фільмом Джеймса Ганна для Marvel. Далі режисер зосередиться на розширеному всесвіті DC, головному конкуренті кінематографічного всесвіту Marvel. У довгоочікуваній третій частині франшизи "Вартові" зіграє зірковий акторський склад, зокрема:

  • Кріс Претт,
  • Зої Салдана,
  • Бредлі Купер,
  • Дейв Батіста,
  • Карен Гіллан та багато інших.

Відомо, що значну увагу у майбутньому фільмі режисер приділить Пітеру Квіллу, який тільки уривками пам’ятає своє дитинство. Також у центрі сюжету може опинитись Гамора, яка зникла після війни з Таносом.

Дивіться також Про кохану та сім’ю Домініка Торетто: вийшов свіжий трейлер фільму "Форсаж 10"

Раніше Джеймс Ганн зізнавався, що зробив велику помилку, що вбив Йондо, якого зіграв Майкл Рукер.