Гонорари зірок серіалу "Відіграти назад"

Такі дані оприлюднив таблоїд TMZ з посиланням на інсайдерів. За інформацією західних ЗМІ, головні актори "Відіграти назад" Ніколь Кідман і Г'ю Грант отримали за зйомки 6 серій 3 мільйони доларів. Окрім цього, кінозірки мали найкращі апартаменти у Нью-Йорку, які для них орендували кіновиробники.

Цікаво Ніколь Кідман зізналась, чи варто очікувати на 2 сезон "Відіграти назад"

Чималі прибутки від серіалу мав і 15-річний актор Ноа Джул. Підліток заробив за кожен з епізодів проєкту HBO по 100 тисяч доларів. Та це не всі бонуси, які отримав неповнолітній актор.

Ноа Джул щонайменше 6 разів здійснював авіаперельоти за кошти компанії. Оскільки хлопець не є повнолітнім, всюди його супроводжували батьки, яким також купували квитки у бізнес-класі. Оселялась родина юного актора в елітних апартаментах в центрі Нью-Йорку. Окрім цього, Ноа Джул отримував по 350 доларів щотижня, які покривали витрати на дорогу до знімального майданчика.


Які гонорари отримали актори "Відіграти назад" / Фото HBO Max

Серіал "Відіграти назад": сюжет

Серіал "Відіграти назад" став одним з найбільш очікуваних проєктів HBO у 2020 році. Стрічка розповідає про психотерапевтку Грейс Сакс. Вона – втілення образу успішної американки, чиїм життям захоплюється богема Нью-Йорка. Та перед презентацією авторської книги родина Грейс потрапляє у гучний кримінальний скандал, а їхні будні перетворюються на пекло. Які ж таємниці приховували Сакси – глядачі будуть вражені після перегляду "Відіграти назад".

Драма складається всього з 6 серій, тому кіномани можуть її переглянути всього за один вечір.

"Відіграти назад": дивіться трейлер до серіалу