За лаштунками шоу "єПитання" він ексклюзивно поділився подробицями акторської роботи під час війни. Про це 24 Канал повідомив Новий канал.

Дивіться також 9 найкращих нових фільмів, які варто переглянути на Netflix у квітні

Тарас Цимбалюк про акторську кар’єру під час війни

Минулого року ми їздили до Чернігова, який є прифронтовою зоною. І там наша вистава стала для глядачів ковтком свіжого повітря. Було видно, що люди наче проживали її. Усі сконцентровано дивилися на сцену,
– каже Тарас Цимбалюк.

Навесні 2022 року для українців похід у театр чи кіно був певною мірою розкішшю. За словами актора, тоді всі ми жили в страху та стресі, тому було не до цього.

Актор зізнається, що вистави мають і благодійну мету: "Частину зароблених коштів з виступів ми віддаємо на ЗСУ. Зокрема, вже відремонтували військовим дві тачки, ще купили броніки. Власне кажучи, заради цього й почали виступати після 24 лютого (2022 року – 24 Канал). Допомога ЗСУ і робота, пов’язана з творчістю, дали в сумі дуже класну ініціативу", – зазначає Тарас.


Тарас Цимбалюк на шоу "єПитання" / Новий канал

У шоу "єПитання" з ведучою Лесею Нікітюк Тарас Цимбалюк разом із Наталкою Денисенко, Славою Красовською, Анною Сагайдачною змагалися проти Юрія Горбунова, Арама Арзуманяна, Інни Приходько та Віталія Іванченка.