Однак сам поліцейський каже, що не вважає себе головним героєм стрічки, але вдячний журналістам за таку колосальну роботу. В інтерв'ю 24 Каналу Володимир відверто зізнався, чи вважає він перемогу України на Оскарі важливою.

Рекомендуємо Українське спортивне кіно: 3 фільми, що закарбуються у вашій пам'яті

Володимир Нікулін про перемогу України на Оскар-2024

Поліцейський каже, що не може назвати цю подію тріумфом, радше – важливим моментом, коли вкотре можна нагадати світу про Україну.

Ну, тріумфом це не можна назвати. Цей фільм став нагадуванням. Адже зараз у фокусі та світових ЗМІ, і, може, світової політики, здається, немає України. Це дуже важлива подія. Це спалах пам'яті про нашу боротьбу, про наші страждання в країні,
– каже Володимир.

Чоловік погоджується з думкою Мстислава Чернова про те, що краще б цього фільму ніколи не було.

"Можливо, як казав Мстислав, краще б цього фільму ніколи не було. А можна сказати так, що краще б цей фільм був не в цей складний час, а потім, коли наша держава відіб'є агресію. І тоді будуть згадувати, яким чином це сталося, якими зусиллями відбулася ця перемога і якої жертви наш народ зазнав", – думає Нікулін.

А проте, поліцейський думає, що кожна сьогоднішня перемога – важлива для України. Тому визнання "20 днів у Маріуполі" найкращим документальним фільмом є важливим внеском у нашу велику перемогу проти російського агресора.

Хто такий Володимир Нікулін

  • Поліцейський Володимир Нікулін – людина, яка допомогла розкрити злочини російських загарбників та відобразити безжальне знищення Маріуполя перед світом.

  • Вже тривалий час Володимир присвячує своє життя службі в правоохоронних органах. Після подій 2014 року, коли Донецьк був тимчасово окупований, він виїхав з міста та приєднався до поліцейських в Маріуполі.

  • Саме він виявився надзвичайно корисним у рятівних операціях знімальної групи фільму "20 днів у Маріуполі", допомігши їм вижити та евакуювати з міста важливі відеоматеріали.

  • Починалося все зі знайомства Володимира з журналістами поблизу пологового будинку у Маріуполі, де він одразу розпізнав, що це люди, які потребують допомоги. І не помилився. Поліцейський декілька разів відвозив команду до місць, де можна було спіймати хоча б якийсь зв'язок, щоб вони могли передавати відзняті матеріали своїм колегам.

  • Крім того, саме Володимир Нікулін був тим, хто ризикував своїм життям та безпекою своєї родини, щоб вивезти знімальну групу "20 днів у Маріуполі" з Маріуполя