П'єр Рішар звернувся до Путіна із закликом зупинити війну

П'єр Рішар засудив війну Росії проти України та розповів Путіну, що її варто закінчувати. "Вторгнення перетворилося на масові вбивства", – сказав він.

Цікаво На що здатна Росія: Вікторія Булітко дібрала влучні цитати відомих людей про росіян

"Пане Президенте, я добре знаю Росію, добре знаю її народ, який я люблю. Я добре знаю Україну, і також люблю її народ", – насамперед сказав режисер у своєму зверненні.

Мене розриває на частини від того, як російська армія вторглася в Україну, і "вторглася" – це слабо сказано. Це вторгнення, яке перетворилося на масові вбивства. Я б навіть сказав, у варварство, настільки, що я впевнений, немає нічого, що могло б виправдати вбивства жінок, дітей і мирних жителів. Це просто жахливо,
– продовжив він.

Як повідомив Рішар, він щодень спостерігає за подіями в Україні та не можу переглядати фотографії зруйнованих міст та вбитих мирних жителів і його "більш ніж переповнюють ці емоції".

Я високо ціную їх сміливість і дух протистояння, їх самовідданість (українців, – Кіно 24). Я ними захоплююся. Ось що я хотів вам сказати. Я не втрачаю надії, що це все закінчиться якомога швидше, оскільки продовжувати це просто огидно,
– підсумував П'єр Рішар.

"Високий блондин" на нашій стороні – оркостан не має шансів!", – написав Антон Геращенко й опублікував відео на своєму ютуб-каналі.

П'єр Рішар звернувся до Путіна із закликом зупинити війну: дивіться відео