Єрмак поспілкувався з актором Робертом де Ніро та продюсеркою Джейн Розенталь

Андрій Єрмак подякував Роберту де Ніро за підтримку України у важкі часи та за його позицію у війні з Росією. "Коли нас підтримують такі люди, як ви, це надихає, дає енергію та сили", – наголосив він. Джейн Розенталь під час розмови зазначила, що "дуже важко спостерігати за тим, що зараз відбувається в Україні". Її команда намагається робити все можливе, щоб допомогти українцям.

Читайте також Річард Гір продав своє авто, щоб підтримати Україну: результати аукціону

За словами Єрмака, продюсерка виступила з пропозицією продемонструвати відеозвернення Президента України Володимира Зеленського до учасників та гостей цьогорічного фестивалю "Трайбека", який відбудеться з 8 по 19 червня. Андрій Єрмак прокоментував цю ідею.

Я цілком підтримую цю ідею. Також запропонував Роберту де Ніро та Джейн Розенталь розглянути можливість долучитися до підтримки ініційованого Президентом Володимиром Зеленським проєкту United24, який має об’єднати людей з усього світу довкола бажання допомогти Україні,
– сказав Єрмак.

Роберт де Ніро відповів, що з нетерпінням чекає відповідної нагоди.

У розмові Андрій Єрмак також наголосив, що війна Росії проти України стосується не тільки нашої держави, а й усього демократичного світу.

З Україною весь цивілізований світ, тому ми переможемо,
– підсумував Єрмак.


Єрмак поспілкувався з актором Робертом де Ніро та продюсеркою Джейн Розенталь / Фото з сайту Офісу Президента України

Нещодавно в режимі відеоконференції Єрмак двічі поспілкувався з голлівудською акторкою Анджеліною Джолі. У першій він запросив зірку відвідати Україну, а під час другої – подякував за візит та підтримку українців. Крім цього, також запросив розглянути можливість долучитися до підтримки ініціативи проєкту United24. Нагадаємо, що це проєкт, який має об’єднати людей з усього світу довкола бажання допомогти Україні.