Ця пісня – результат унікальної творчої колаборації лідерів фестивальної, музичної та кіноіндустрій. Про це повідомляють дистрибутори фільму FILM.UA Distribution та Кіноманія.

Цікаво Atlas Weekend та FILM.UA Group працюють над комедією "Найкращі вихідні": що відомо про фільм

Увечері в неділю усі виконавці треку зібралися на головній сцені фестивалю, щоб взяти участь у зйомці кіно – адже виступ зірок і сама пісня є частиною сюжету фільму та його несподіваного фіналу зокрема. І поки виконавці запалювали фестиваль, актори і знімальна група – а це 80 осіб – працювали, щоб зафільмувати цей неймовірний виступ.

"Такого в Україні ще дійсно не було – вплести концерт у кіносюжет, зібрати артистів номер один в країні та під час їхнього виступу зняти матеріали для майбутнього фільму, не маючи шансів на помилку. У нас був обмежений час та реальна масовка: без дублів і фальшу ми зробили дещо унікальне! Кіно надихає музику, музика надихає кіно: після важкого року пандемії наша колаборація – наче символ відродження креативної індустрії", – розповідає продюсерка стрічки Анна Єлісєєва.


Фото зірок на Atlas Weekend / Фото FILM.UA Distribution

Музичним ідеологом та саунд-продюсером і пісні, і фільму "Найкращі Вихідні" є The Maneken (Євген Філатов). А артисти різних жанрів – хіп-хопу, року, електронної та поп-музики, об’єднуючись, наче ілюструють ідею фільму: щоб сталося щось круте і нове, треба зробити дещо несподіване і вийти за рамки звичного.

"Найкращі вихідні" стане третьою повнометражною картиною, де я виступаю як композитор. Для цього фільму я не лише пишу прикладну музику, а й продюсую композицію, в записі якої беруть участь Alyona Alyona, ONUKA, Артем Пивоваров і The Hardkiss. Врешті, пісня буде не тільки саундтреком до стрічки, а ще й гімном Atlas Weekend", – прокоментував Євген Філатов.

"Ідея записати гімн для Atlas Weekend з’явилася вже давно, це було у повітрі. Фестиваль великий, і такої пісні йому не вистачало. І коли з’явилася пропозиція від творців фільму поєднати гімн фестивалю та саундтрек до фільму, все зійшлося. Дуже класна компанія артистів, які виконали цей гімн разом – це всі мої друзі, добрі знайомі, тому нам було дуже легко знайти спільну мову. Створювалася пісня разом – основу написав The Maneken, потім кожен як намистинки нанизав свої ідеї та мелодії, і тепер маємо таку цікаву колаборацію. Звісно, цікаві були зйомки самого фільму, в яких ми взяли участь після нашого концерту. Це нові для мене відчуття, я вперше знімалася в художньому фільмі. Можу сказати, що професія актора дуже складна, ми розійшлися десь о третій ночі, але на позитиві. Цікаво буде подивитися на екрані результати", – зазначила Юлія Саніна.


Юлія Саніна на Atlas Weekend / Фото FILM.UA Distribution

Читайте також Кліпмейкерка Джамали, The Hardkiss, KAZKA представила трейлер дебютного фільму "Обійми мене"

"Дуже приємно, що люди після виступу гурту The Hardkiss не розійшлися та залишилися для того, щоб стати одним цілим зі знімальним процесом, з цією великою подією. Люди допомагали нам створити атмосферу качу, величезного кайфу від музики. Мені здається, що всі артисти, які вийшли вчора на сцену, приємно здивували людей своїм треком і тим, що взагалі відбувалося на сцені. Це був справжній перформанс", – описує свої емоції Alyona Alyona.


Alyona Alyona на Atlas Weekend / Фото FILM.UA Distribution

Як правило, я практично ніколи не беру участь в історіях, пов’язаних зі створенням спільних треків,
– говорить Onuka.

Але на пропозицію стати частиною колаборації, на меті якої був запис пісні для фільму — Onuka погодилася з декількох причин:

  1. Мені сподобалася ідея, що моя сопілкова партія стане своєрідним лейтмотивом треку.
  2. До того ж я захоплююсь творчістю тих артистів, що взяли участь у треку. Для мене особисто вони – найбільш яскраві артисти нової української музики.
  3. І, оскільки, музику написав Євген Філатов, я вирішила поступитися своїми правилами, довіритися долі та взяти участь у цьому дійстві. В такій компанії це було цікаво та почесно.


ONUKA​ на Atlas Weekend / Фото FILM.UA Distribution

4 стихії, 4 різноманітні стилі і 4 представники нової хвилі української музики об‘єдналися для того, щоб подарувати стрічці "Найкращі Вихідні" і фестивалю симбіоз емоцій та енергії, об‘єднуючи все в одну історію. Вмикаю "режим очікування"!,
– говорить Артем Пивоваров.


Артем Пивоваров ​на Atlas Weekend / Фото FILM.UA Distribution

"Представити саундтрек до фільму на фестивалі було крутою ідеєю – всі були в захваті від цього сюрпризу. А ми почули, як пісня звучить просто неба. Я вважаю, що це неймовірна колаборація, яка не лише стане чудовим саундтреком до фільму, але й офіційним гімном Atlas Weekend на багато років!", – ділиться враженнями продюсер Дмитро Сидоренко.

Наразі робота над комедією триває, зокрема, на фестивалі Atlas Weekend знімалися матеріали, що ввійдуть до майбутнього фільму.

Прем’єра "Найкращих Вихідних" запланована на 2022 рік.