Ба більше, українці вважають, що таке кіно лише грає на руку ворогові, оскільки жорстокі злочини росіян подаються в легкій формі, не так, як це було насправді. У розмові з 24 Каналом Сергій поділився, що не бачив фільм, але категорично проти "Бучі" і "Юрика".

Не пропустіть Для найвідданіших шанувальників: 5 найкращих футбольних фільмів

Що військовий Сергій Михальчук думає про "Юрика"

На думку Сергія, треба взагалі заборонити такі речі. "І я впевнений, автори, якщо вони дотепер у професії, то вони не мобілізовані й про війну вони нічого не знають. Для них війна лише по списку "летять шахеди чи не летять". Війна набагато жорсткіша та драматичніша. І вона відбувається тут і сьогодні, на жаль", – наголосив він.

Знімати зараз про Бучу, знімати у Бучі – це аморально. Це моральне зґвалтування тих людей, що це пережили. Я бачив картинки скриншоти фільму "Юрик", тому я можу сказати точно, що це не має відношення до сучасної війни,
– сказав Сергій.

Як сказав оператор, це не зовсім розумна ідея. За його словами, тема Маріуполя дуже складна виробничо. "От якби мені сказали й дали такий самий бюджет, наприклад, як у нас був на "Довбуші", але вже після війни, то я б відмовився. По-чесному зробити це все неймовірно важко. Ми не зможемо показати той драматизм. У нас не вистачить художніх та технічних засобів. Я не хочу нікого засуджувати".

"Я думаю, що автори вже і так після цього розголосу зрозуміли свою помилку. І я щиро сподіваюся і думаю, що не будуть далі займатися такими речами. І нехай це буде наука для кінобізнесменів, ділків, щоб не чіпати на цей час таку тему", – підсумував він.

Сергій Михальчук / Фото надане 24 Каналу

За словами Сергія, зараз росіяни можуть кинути сотні мільйонів доларів в кіновиробництво, так, як вони зараз зробили з фільмом "Свідок" і ще наклепати таких штук сорок. "Ми цього зробити не можемо, але від нас і не треба. Не вимагається симетричних відповідей. Нам треба з ними воювати не на кінематографічному полі, а на військовому полі, реальному", – сказав він.