main logo

Юрик фільм

20 вер
12:25
Тарас Цимбалюк прокоментував скандал довкола воєнної драми "Юрик". Прем'єра фільму відбулася 24 серпня і здійняла галас в мережі, адже реальність життя в Маріуполі під час облоги була набагато жорсткішою, ніж її художнє осмислення. Після цього автори стрічки видалили його з усіх ресурсів.
30 серп
17:00
Воєнна драма "Юрик", заснована на реальних подіях, розповідає про хлопчика, якому довелося самостійно рятуватися від війни. На тему художніх фільмів під час війни висловився український актор Андрій Бєдняков.

"Юрик. Дорога, не торкаючись землі" – художній фільм, що розповідає про 11-річного хлопчика Юрика, котрий їде через всю країну, охоплену війною, аби дістатись кордону, де на нього чекають його родичі з Естонії, щоб забрати дитину до себе.

Після гострої критики та тиску у соціальних мережах, творці вирішили внести корективи до фільму, зокрема, виключити з нього згадку про місто Маріуполь та назву місії евакуації, які не відповідали дійсності. Крім того, наголосили, що фільм буде доповнений документальними фактами, які підтверджують, що реальні події були набагато більш жорсткими, ніж їх відображення у художньому виконанні.