"Загін самогубців: Місія навиліт" сюжет фільму

Приречених на довічне ув'язнення злочинців відправлять на нове завдання – в якусь американську республіку, де панує місцевий диктатор. Загін висадять на віддалений острів, який кишить ворогами та проблемами. Але напруги між персонажами вистачатиме і без додаткових зовнішніх чинників.

Читайте також DC заборонила сцену орального сексу між Бетменом і Жінкою-кішкою: глядачі протестують

Це військовий фільм з кепськими суперлиходіями,
говорить режисер фільму Джеймс Ганн американському виданню Entertainment Weekly.

Один зі нових кадрів опублікував також режисер в інстаграмі.

"Першим майданчиком, на якому ми знімали, був цей пляж, – говорить Харлі Квінн. Це було так чудово. Пальми. Океан. Хвилі. Піротехніка. Спецефекти. Всюди вибухи. Це було схоже на справжній божевільний фільм про війну".


"Загін самогубців: Місія навиліт" / Фото Entertainment Weekly

На кадрах ми бачимо таких головних героїв:

  • Харлі Квінн (Марго Роббі);
  • Рік Флег (Юель Кіннаман);
  • Миротворець (Джон Сіна);
  • Бладспорт (Ідріс Ельба);
  • Людина-горошина (Давид Дастмалчян);
  • Мислитель (Пітер Капальді);
  • Крисолов (Даніела Мелшіор).

Як змінив фільм "Загін самогубців 2" Джеймс Ганн

Фільм не суперечитиме історії оригіналу, який у 2016 році представив Девід Ейр, – раніше повідомляв режисер. Проте він доповнив картину новим власним баченням.Шанувальники пам'ятають, що попри цікавість головних персонажів, перша стрічка отримала чимало критики. Зокрема через плоскість сюжету та якість комп'ютерної графіки.

Читайте Sweet Tooth повинен вижити: які деталі розкриває другий трейлер нового серіалу DC Comics

Джеймс Ганн врахував недоліки франшизи й зробив все по-своєму, зокрема:

  • переробив склад фільму. Зі знайомих глядачеві залишилися лише Харлі Квінн (Марґо Роббі), полковник Рік Флег, Капітан Бумеранг і безжалісна керівниця проєкту Аманда Воллер (Віола Девіс). Місце Вілла Сміта в команді зайняв Ідріс Ельба. Спершу планувалося, що він буде Дедшотом. Але потім Віллу Сміту вирішили дати можливість повернутися у франшизу, тож актору дали іншого персонажа з коміксів.


"Загін самогубців: Місія навиліт" / Фото Кіноріум

Нагадаємо, що Джокера у виконанні Джареда Лето у стрічці не буде. Сподіваємося, сиквел ще більше здивує глядачів з таким оновленим складом!

  • домігся, аби студія Warner Bros. та кінопродюсери мінімально втручалися у проєкт. І це видно вже з самого трейлера. Сиквел відрізняється від оригіналу як і картинкою, так і подачею.

"Загін самогубців 2" 2021: дивіться трейлер