Рішення суду у справі фільму про Майкла Джексона

Як інформує журнал Variety, ще у 1992 році Майкл Джексон підписав з компанією HBO контракт, згідно з яким кіновиробники не мали публікувати будь-які ролики, які дискредитують його. Натомість стрімінгова платформа отримала права на ексклюзивний фільм з концертного туру артиста The Dangerous Tour.

Читайте також Ембер Герд могла втратити роль у фільмі "Аквамен" через Джонні Деппа, – ЗМІ

Саме на це родичі Майкла Джексона звернули увагу в суді. За документами, термін дії договору – 27 років. Опублікувавши скандальну стрічку "Залишаючи Неверленд" зі звинуваченнями артиста у педофілії HBO порушив контракт.

У понеділок, 14 грудня, Апеляційний суд розглянув резонансну справу та став на сторону родичів Майкла Джексона. Відтак компанія повинна виплатити позивачам компенсацію в розмірі 100 мільйонів доларів.

Настав час HBO відповісти за порушення своїх зобов'язань перед Майклом Джексоном, – наголосили адвокати родини артиста.

На цьому судова тяганина не завершилась. Невдовзі в суді родичі Майкла Джексона вкотре зустрінуться з адвокатами HBO та вимагатимуть визнати неправдивість фактів, показаних у "Залишаючи Неверленд".

Скандал з фільмом "Залишаючи Неверленд"

Документальна стрічка "Залишаючи Неверленд" з'явилась у мережі у січні 2019 року. У фільмі хореограф Вейд Робсон і режисер Джеймс Сейфчак заявили, що були жертвам сексуального насилля. В дитинстві вони з іншими дітьми багато часу проводили на ранчо знаменитості. Саме там, за їхніми словами, Майкл Джексон розбещував їх. На той час хлопцям було 10 і 7 років, відтак тільки у дорослому віці вони вирішили розповісти про злочин.

Водночас родичі Майкла Джексона називають фільм вигадкою. Вони наполягають на тому, що чоловіки вигадали факти розбещення, щоб нажитись на цьому.

Жодного разу за мільйон років я не бачив поруч з Майклом Джексоном дитини, яка виглядала б пригніченою, засмученою, ображеною,
– заявив ексдиректор співака Бред Сандберг.

"Залишаючи Неверленд": дивіться трейлер до фільму

"Залишаючи Неверленд": які наслідки мав фільм

Після резонансних заяв та кадрів з фільму "Залишаючи Неверленд" ще до прем'єри документальної стрічки кілька радіостанцій зняли з ротації пісні легендарного Майкла Джексона. Водночас репер Дрейк під час свого туру в 2019 році не співав трек Do not Matter To Me із записом короля попмузики.

До своєрідного бойкоту долучились автори мультсеріалу "Сімпсони". Вони вирізали із серії "Абсолютно божевільний тато" 1991 року фрагмент, який озвучив Майкл Джексон.

Окрім цього, у Великій Британії знесли статую, присвячену культовому співаку. Близько 5 років скульптура Майкла Джексона була окрасою Національного музею футболу, однак через резонансні заяви і стрічку "Залишаючи Неверленд" її вирішили демонтувати.