Покерна партія в кіно – це завжди особливе видовище, яке супроводжується загостренням пристрастей, розкриває характер персонажів та нерідко закінчується неочікуваним поворотом. Разом із партнером SlotoKing редакція Кіно 24 зібрала найкращі сцени з азартними іграми, які можна знайти в американській кінокласиці.

Не пропустіть Наскільки добре ви знаєте фільми про покер: тест

Найкращі сцени покеру у вестернах

Меверік (1994)

Коли ми говоримо про вестерни, одразу згадується фільм "Меверік", який є популярним римейком телешоу. В цій стрічці актор Мел Гібсон блискуче виконав роль вправного шахрая. За сюжетом, головний герой сподівається зібрати достатньо грошей, які допоможуть йому сісти за покерний стіл, де ставки по-справжньому високі.

Фільм "Меверік" демонструє глядачам, яким було життя "акули" азартних ігор у XIX столітті, коли гравці застосували хитрощі, кмітливість та нерідко зброю, аби тільки виграти.

Найкращою сценою стрічки вважається фінальна роздача з високими ставками, коли у трьох гравців на руках були роял-флеш, стріт-флеш і каре. Варто зауважити, що герої грали в дро-покер. Та безсумнівно, фінальний поєдинок набув би більшої драматичності, якби це був справжній холдем, наприклад, як у стрічці "Малюк Цинциннаті".

Трейлер "Маверік": дивіться відео онлайн

Малюк Цинциннаті (1965)

Культовий фільм зі Стівом МакКвіном та Едвардом Робінсоном теж неможливо оминути увагою. Сюжет розповідає про двох героїв: "Малюка", – висхідну зірку покеру, та "Мена" – азартного гравця, якого вважають найкращим у цій сфері.

І хоч "Малюк Цинциннаті" вийшов на екрани у далекому 1965 році, розкриття персонажа та сюжетна лінія досі легко назвати ідеальними. Окрім цього, стрічка неперевершено передає атмосферу 1930-х років, побут та розваги людей і те, як вони грали у покер з високими ставками. Зазначимо, що тоді карткові поєдинки влаштовували в основному в задніх кімнатах ресторанів (часто в підсобних приміщеннях біля чорного ходу) або в номерах готелів.

Найбільш напружена сцена фільму розвивається у фінальній роздачі, коли залишається лише два найкращі гравці – "Малюк" та "Мен". Перший показує дві пари з тузів та десяток, а його опонент демонструє 8-9-10 разом із бубновою дамою. Попри карти на руках, "Малюк" ставить всі свої гроші, і "Мен" збільшує ставку та додає 5 000 доларів. Цей епізод не зовсім реалістичний, адже герой Стіва МакКвіна мав би взяти маркер, щоб зрівняти ставку.

"Мен" перевертає бубнового валета для отримання стріт-флешу, а шокований "Малюк" відкриває ще один туз для отримання фул-хауса. Ймовірність того, що це насправді могло відбутись у житті, настільки мала, що сцену розкритикували глядачі. Подейкують, шанси отримати фул-хаус у семикартковому стад-покері становлять менше 1%, коли шанси на стріт-флеш – лише 0,001%. Та як би не було, саме цей епізод "Малюка Цинциннаті" назавжди увійшов в історію світового кінематографу.

Трейлер "Малюк Цинциннаті": дивіться відео онлайн

Цікаво З'явився трейлер фінального сезону "Гострих картузів" з Кілліаном Мерфі та Томом Гарді

Великий куш для маленької леді (1966)

У фільмі "Великий куш для маленької леді" за участю Генрі Фонда та Джоан Вудворд є безліч покерних партій із високими ставками, які можна розбирати на окремі епізоди.

Але найцікавішою є сцена щорічного матчу, де збираються 5 найбагатших людей Ларедо, кожен з яких надіється на перемогу. Головні герої вважають дружину одного з магнатів легкою мішенню, адже у той час всі лише сміялись від розмов, що жінка може вміти грати у покер. Аж ось неочікуваний поворот сюжету – Мері перемагає!

Трейлер "Великий куш для маленької леді": дивіться відео онлайн

Його все ще звали Трійця (1971)

Фільм 1971 року "Його все ще звали Трійця" розповідає про двох братів, які прагнуть стати успішними злочинцями, дотримуючись обіцянки, даної їхньому батькові на смертному одрі. Герої стикаються із безліччю талановитих покеристів, щоб стати найкращими у своїй справі.

У стрічці можна насолодитись не тільки сюжетом, але й кількома яскравими ігровими сценами. Наприклад, під час першої покерної партії, коли "Трійця" тасує колоду. Це одна зі сцен, яка викликала немало запеклих суперечок в інтернеті! Річ у тім, що в ній демонструється настільки уміле шахрайство одного з героїв, що деякі фанати вважають епізод помилкою, якої припустились під час фільмування. Переконайтесь самі й хутчіш!

Трейлер "Його все ще звали Трійця": дивіться відео онлайн

Читайте на сайті Серіали січня 2022: огляд популярних прем'єр на стримінгах

Афера (1973)

У цьому класичному фільмі 1973 року теж присутня незабутня сцена захопливої партії у покер. Все відбувається у потязі між Ньюманом та гангстером, на ім'я Дойл Лоннеган, якого грає Роберт Шоу. Перший справляє дуже переконливе враження новачка в азартних іграх і, відповідно, легкої здобичі для Лоннегана.

Протягом усієї сцени глядачі переконані, що у Ньюмана на руках чотири трійки, а у Лоннегана – чотири дев'ятки. Але коли справа доходить до демонстрації карт, у "новачка" виявляється чотири валети, і публіка здивована не менше від гангстера, у якого він виграє 15 000 доларів.

Трейлер "Афера": дивіться відео онлайн