Курйозний поцілунок зірок "Жорстоких ігор"

У Лос-Анджелесі 6 грудня пройшла урочиста церемонія MTV Movie & TV Awards 2020. Через пандемію коронавірусу захід вирішили провести в онлайн-режимі, а лауреатами премій стали зірки, які зробили свій вклад у кіноіндустрію, починаючи з 1980-их років. Зокрема, у номінації "Легендарний поцілунок" перемогу здобули Сара Мішель Геллар і Сельма Блер, інформує 24 канал.

До теми MTV Movie & TV Awards: переможці довгоочікуваної премії та найсексуальніші фото зірок

Голлівудські актриси вирішили записати спеціальне звернення та відтворити культову сцену. У стрічці героїня Сари Мішель Геллар вчить ще недосвідчену Сельму Блер цілуватись. Лесбійський кадр був дуже еротичним. Однак у новій версії актриси вирішили додати гумору та показали, як ця сцена би виглядала, якби її знімали у 2020 році.

Залишайся в безпеці, MTV! І, 2020-ий, закінчуйся якнайшвидше! – зазначила Сара Мішель Геллар, розсмішивши мережу до сліз.

Окрім цього, актриси пояснили, чому саме ця сцена з фільму "Жорстокі ігри" стала культовою і через 20 років не втрачає своєї актуальності.

"Я думаю, що цей поцілунок так довго подобався багатьом не тільки через початковий шок. Для багатьох молодих людей він послужив каталізатором, допоміг їм усвідомити певні аспекти своєї сексуальності і навчив їх не боятися свого істинного "я", – наголосила Сельма Блер.

"Жорстокі ігри": коротко про фільм

Фільм "Жорстокі ігри" вийшов на екрани у 1999 році та одразу ж наробив галасу у світі. Все тому, що автори стрічки показали, як живе та розважається "золота молодь" Нью-Йорка. У центрі сюжету опинились Себастьян Вальмонт і його зведена сестра Кетрін Мертей. Ця парочка винайшла спосіб розважатись, втягуючи однолітків у провокативні інтрижки. І весело їм було до того моменту, поки всі ігри не обернулись проти них.

Екранізувати сценарій взявся режисер Роджер Камбл, який запросив на зйомки зіркових акторів. Зокрема, у "Жорстоких іграх" зіграли: Раян Філліпп, Різ Візерспун, Сельма Блер і Сара Мішель Геллар. Останні дві актриси стали найкращими подругами, тому й поцілунок у стрічці виглядав дуже переконливо, адже кінозірки довіряли одна одній.

Легендарний поцілунок зірок "Жорстоких ігор": дивіться відео 18+