У Голлівуді є десятки успішних фільмів про обмін тілами, інформує 24 канал. Цю ідею вирішили втілити і українські кіновиробники, які створили комедію "Зірки за обміном". До зйомок фільму вирішили запросити одних з найхаризматичніших представників вітчизняного шоу-бізнесу – Дзідзьо та Олю Полякову. Що з цього вийшло, глядачі вже можуть оцінити у першому офіційному трейлері, який презентували 22 грудня.

Не пропустіть Українські фільми 2020 року, за які не соромно

Сюжет і трейлер до фільму "Зірки за обміном"

У центрі сюжету опиняться популярні артисти, які перетворюють конкуренцію на запеклу ворожнечу. Підніжки на червоній доріжці, глузливі коментарі пресі – це далеко не все, на що ладні зірки. Та один день кардинально змінює їхні життя. Після чергової суперечки на публіці, головні герої прокидають у тілі свого ворога. З цього і розпочинаються курйозні пригоди, адже тепер артисти мають змогу насолити один одному та фактично зруйнувати кар'єру.

Водночас головні герої отримають доступ до приватних історій, які, можливо, змінять їхню думку про запеклого ворога. І єдиним способом повернутись у своє тіло буде допомога конкуренту.

Це буде легка і життєва комедія з реальним соціальним підтекстом: потрібно цінувати те, що маєш, і навіть в гонитві за власними амбітними цілями берегти стосунки з близькими, – розповів Дзідзьо.

"Зірки за обміном": дивіться трейлер до фільму

До теми Найпопулярніші комедії 2020 року, які можна дивитись онлайн

Акторський склад комедії

Вже в іменах головних героїв прихований гумор. У комедії "Зірки за обміном" перед глядачами постануть Поля Молякова та Фома Михайловський. Головні ролі у стрічці зіграли:

  • Оля Полякова
  • Дзідзьо (Михайло Хома)

Кадри зі зйомок комедії "Зірки за обміном" / Фото Film Group

Фільм мав вийти на великий екран у грудні 2020 року. Однак через пандемію коронавірусу прем'єру "Зірки за обміном" перенесли на 2021 рік.