Відомо, що Чедвік Бойзман став лауреатом Золотого глобуса у номінації "Найкраща драматична чоловіча роль". Відзнаку актор посмертно отримав за фільм "Ма Рейні: Мати блюзу". Чедвіку Боузману вдалось вибороти перемогу, обігнавши таких геніальних колег як Ентоні Гопкінса та Гері Олдмена.

Дивіться весь список Переможці Золотого глобусу 2021: які стрічки стали лауреатами престижної премії

На віртуальну церемонію завітала вдова знаменитого актора Сімон Ледвард, яка не стримувала сліз під час отримання нагороди.

"Він подякував би Богові, своїм батькам… Ми повинні присвячувати час, щоб вшановувати тих, кого ми любимо. Дякую Золоому глобусу за можливість зробити це", – зазначила Сімон Ледвард.

Також співачка додала, що Чедвік Боузман неодмінно б подякував всім і кожному, хто працював над фільмом "Ма Рейні: Мати блюзу".

Чедвік Боузман отримав Золотий глобус посмертно: відео

Чому помер Чедвік Боузман

Актор Чедвік Боузман помер 28 серпня 2020 року. До останнього дня чоловік не розголошував, що бореться з раком товстої кишки, а тому його смерть шокувала весь світ. Діагноз Чедвік Боузман знав ще з 2016 року, відтак зйомки у десятках стрічок актор поєднував з лікуванням.

Останнім фільмом, в якому з'явився Чедвік, була драма "Ма Рейні: Мати блюзу". Упродовж всього процесу створення стрічки Сімона Ледвард перебувала на знімальному майданчику та підтримувала чоловіка. Як розповів Джордж С. Вульф, після одного з діалогів Чедвік Боузман заплакав. Тоді знімальна група думала, що це текст розчулив актора, однак за кілька місяців саме це його звернення до Бога у фільмі всі колеги сприйняли по-іншому.

Більше про фільм Netflix опублікував трейлер останнього фільму Чедвіка Боузмана: відео розчулило мережу

Чедвіка Боузмала висунули на всі престижні премії. Після Золотого глобуса актор має всі шанси потрапити у список номінантів та лауреатів Оскара.