Пандемія коронавірусу кардинально змінила плани Голлівуду. Частину запланованих подій скасували, а інші церемонії пройшли у віртуальному форматі, щоб не наражати зіркових гостей на небезпеку інфікування. Торкнулись зміни і знаменитої премії Золотий глобус.

Варто знати Українські фільми про Донбас увійшли у лонг-лист премії Оскар-2021

Скасування урочистої вечері

Чи не вперше організатори заходу відмовились від традиційної вечері в готелі Beverly Hilton, що розташований в Каліфорнії. Раніше всі топові актори та кінороби Голлівуду, серед яких були і номінанти премії, вмощувались за розкішними столами, очікуючи на результати Золотого глобусу, а вже після офіційної частини йшли на вечірку. Цього ж разу зібрання гостей скасували.

Церемонія вручення Золотого глобуса у 2019 році
Церемонія вручення Золотого глобуса / Фото Instagram / @goldenglobes

Ведучі Золотого глобуса 2021

Трансляцію церемонію буде вести американський телеканал NBC. Захід відбудеться 28 лютого 2021 року та пройде дистанційно. Цікаво, що саме цю дату спершу обрала Американська кіноакадемія, яка згодом перенесла Оскар на 25 квітня.

Вести шоу буде комедійна актриса Тіна Фей, яка проведе трансляцію з Rainbow Room в Нью-Йорку. Допомагатиме їй зірка серіалу "Парки і зони відпочинку" Емі Полер. Актриса буде вести церемонію з готелю Beverly Hilton. Це вже вчетверте Тіна та Емі будуть вести престижне шоу.

Це треба бачити Найяскравіші курйози на церемоніях Золотого глобусу

За даними видання Deadline, організатори планують залучити до трансляції більше гостей. Окрім цього, міста проведення Золотого глобуса обрали символічно. Так організатори премії об'єднали США від узбережжя Атлантичного океану до узбережжя Тихого.

Наразі невідомо, чи буде церемонія повністю віртуальною, чи тільки частково. Ймовірно, Золотий глобус запозичить досвід Еммі. Тоді на зйомки прийшли не тільки ведучі, але й актори, які почергово з'являлись у кадрі та не робили скупчення у кулуарах премії.

Водночас зали Beverly Hilton вже прикрасили у традиційних золотих тонах. Фото поширили організатори Золотого глобуса, які завершують останні підготування до трансляції.

Номінанти і переможці Золотого глобуса 2021

Претендентів Золотого глобуса оголосили ще 3 лютого 2021 року. У список потрапили топові актори Голлівуду та проєкти, які отримали шалений успіх на стрімінгових платформах та непогані касові збори в кінотеатрах. Зокрема, на перемогу в номінації найкращий фільм претендують:

  • "Батько" (The Father)
  • "Манк" (Mank)
  • "Земля кочівників" (Nomandland)
  • "Перспективна дівчина" (Promising Young Woman)
  • "Суд над чиказькою сімкою" (The Trial of the Chicago 7)

А от за Золотий глобус 2021 в номінації "Найкращий драматичний серіал" позмагаються:

  • "Корона" (The Crown)
  • "Країна Лавкрафта" (Lovecraft Country)
  • "Мандалорець" ( The Mandalorian)
  • "Озарк" (Ozark)
  • "Сестра Ретчед" (Ratched)

Дивіться весь список Оголосили номінантів на премію Золотий глобус-2021

Кожна стрічка в головних номінаціях і справді заслуговує на перемогу, а тому всі кіномани в очікуванні, коли ж стануть відомі результати голосування. Трансляція буде вестись на американському телеканалі NBC та у соціальних мережах. Початок урочистої події очікується об 3 ночі за київським часом.

І якщо лауреатів у головних номінаціях передбачити дуже складно, деякі актори вже знають, що отримають Золотий глобус. Так, Джейн Фонда здобуде додаткову нагороду імені Сессіль Блаунт де Мілля, а режисер Норман Лір поповнить свою кар'єру премією Керол Бернет.