Архівним кадром Генрі Кавілл поділився 8 березня. У дописі актор привітав неньку з Міжнародним жіночим днем та наголосив, що саме вона навчила його найголовнішого – бути доброю людиною.

Дивіться також Кріс Еванс розсмішив мережу відео зі зйомок "Капітана Америка"

"У Міжнародний жіночий день я присвячую цей допис найнеймовірнішій жінці, яку я знаю – моїй мамі. Це визначна, сильна, наполеглива, розумна, добра, мудра і турботлива особистість. А цей маленький хлопчина на її колінах дізнався від неї страшенно багато всього про те, що таке стати хорошою людиною", – написав Генрі Кавілл.

Привернуло увагу кіноманів і те, що актор позував на архівному фото у вбранні з логотипом Супермена. Цього персонажа Генрі Кавілл вперше зіграв у 2013 році у стрічці "Людина зі сталі".

Реакція мережі

На такий знімок прихильники Генрі Кавілла відреагували сотнями коментарями. Підписники блогу актора були зачаровані архівною світлиною та зазначили, що чоловік з дитинства був готовий до ролі цього супергероя.

  • "Ви були народжені для ролі Супермена"
  • "Це наче пророцтво у минулому"
  • "Ви стали Суперменом завдяки Супержінці поряд з вами"
  • "А після цього з'явився наш Супермен"
  • "Це просто неймовірно", – писали схвильовані прихильники Кавілла.

Генрі Кавілл в образі Супермена

Ще у 2011 році у ЗМІ оголосили, що привабливий британець Генрі Кавілл пройшов кастинги та стане новим Суперменом у фільмах Зака Снайдера. Співпраця актора і режисера розтягнулась на кілька років, а чоловік приміряв супергеройський костюм у стрічках "Людина зі сталі", "Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості" та "Ліга справедливості".

І хоч історія про Супермена вже не викликає такого ажіотажу, як стрічки Marvel, для актора це був чудовий шанс проявити себе. Після цього Генрі Кавілла запросили на головні ролі в бойовики, а армія прихильниць красеня тільки зросла.

До теми Вийшов фінальний трейлер "Ліга справедливості Зака Снайдера"


Генрі Кавілл у ролі Супермена / Фото EW