Верховний суд Британської Колумбії у Ванкувері виніс вирок акторові серіалу "Рівердейл" Раяну Грентхему. Суддя Кетлін Кер повідомила, що 24-річного Раяна буде засуджено до довічного ув'язнення з позбавленням права на умовно-дострокове звільнення на 14 років.

Читайте ще "Хімія зашкалює": Джонні Депп закрутив роман з адвокаткою, яка захищала його в суді

Зазначимо, що вбивство другого ступеня тяжкості спричиняє автоматичне довічне ув'язнення. На судовому засіданні 21 вересня вирішувалося питання про те, скільки років доведеться чекати Раяну, перш ніж він зможе подати заяву на умовно-дострокове звільнення.

Два роки тому Раян Грентхем вбив власну матір

Як відомо, під час суду актор показав відео, що зняв за декілька годин до трагедії. У ролику він говорить про те, що вистрілив їй у потилицю з гвинтівки 22-го калібру. "У наступні миті вона мала знати, що це був я", – сказав він.

Вбивство сталося в момент гри його матері на піаніно в їхньому таунхаусі в Скваміші. Наступного дня він їхав на своїй машині, завантаженій зброєю, щоб вбити прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо. Однак, поїхав в поліцейський відділок Ванкувера і здався. Про це він писав також у своєму щоденнику.

Зрозуміло, що з психічним здоров’ям у Раяна не все добре. Психіатрична експертиза показала, що напередодні вбивства він пережив "інтенсивний період клінічної депресії, але ознак захворювання у нього не було".

Суддя Кетлін Кер назвала цю справу "жахливою", "трагічною" і такою, що руйнує життя.

Фільмографія Раяна Грентхема

Грентхем розпочав кар’єру у 2007 році та грав у фільмах та серіалах до 2019 року. У фільмографії актора –пригоди, трилери, драма, комедії та фантастика. Серед картин:

  • "Уболівальниця під прикриттям" – 2019 рік;
  • "Невимовний" – 2019 рік;
  • "Рівердейл" – 2017 рік, зараз серіал на паузі;
  • "Розглядаючи любов та іншу магію" – 2017 рік;
  • "Ідеальний кайф" – 2015 рік;
  • "Я – зомбі" (2015 – 2017 роки);
  • "12 різдвяних лих" – 2012 рік.