Спеці написав книгу The Monster of Florence: A True Story у співавторстві з американським письменником Дугласом Престоном. У романі детально розповідається про спільне розслідування відомої серії вбивств, які скоїв серійний вбивця в Італії з кінця 60-х до середини 80-х років ХХ століття.

Цікаво Інтерв’ю з Морґаном Фріменом: про зйомки та персонажа у фільмі "Тілоохоронець дружини кілера"

Займатися серіалом буде кінокомпанія Studiocanal. Проєкт складатиметься з 6-ти серій. Режисером виступить Ніколай Арсель ("Темна вежа", "Королівський роман"). Сценаристами виступлять Арсель та Андерс Томас Єнсен ("Лицарі справедливості"). Антоніо Бандерас та Емануель Нуньєс виступлять виконавчими продюсерами.

Книга та серіал, заснований на ній, розповідають реальну історію наших розшуків вбивці та нашого лякаючого інтерв'ю з ним. Як не дивно, Маріо і я були втягнуті в болісну прокурорську вендету: наші телефони прослуховувалися, нас переслідувала та погрожувала поліція, нас звинувачували в участі в сатанинських ритуалах. Це завершилося арештом Маріо та звинуваченням в тому, що він сам є Флорентійським монстром,
– прокоментував Престон.

Відомо, що зйомки серіалу відбуватимуться у Флоренції, Сардинії і Тоскані.

Чому варто чекати на серіал "Флорентійський монстр"

Автори серіалу запевняють, що в серіалі нам розкажуть епічну історію, в якій є буквально все:

  • захоплююча таємниця вбивства,
  • сатанинські культи,
  • гангстери,
  • корумповані полісмени,
  • велика змова.

"Тілоохоронець дружини кілера" 2021: дивіться трейлер онлайн