Важливо, що виконавиця працювала над музикою разом зі своїм братом Фіннеасом О'Коннелом, який також був відзначений нагородою. На церемонії нагородження музиканти зачарували публіку спільним виступом.

Радимо Для весняних вечорів: 5 високорейтингових мінісеріалів з небанальним сюжетом

Як Біллі Айліш виступила на Оскарі-2024

Після вручення нагороди співачка виконала свій хіт What Was I Made For?. На сцені вона з'явилася у чорно-білому твідовому піджаку, білій сорочці, прикрашеній рожевим бантом, та обручі в тон. Завершила свій образ знаменитість чорною спідницею з розрізами, білими колготками та чорними лакованими туфлями на підборах. Виступ Біллі супроводжувала майстерна гра Фіннеаса О'Коннелла на фортепіано. Музикант був одягнений у стильний сірий штанний костюм і чорні лаковані туфлі.

Billie Eilish, FINNEAS – What Was I Made For?: дивіться відео онлайн

Які ще треки змагалися за номінацію "Найкраща пісня"

Напередодні церемонії нагородження букмекери мали різні думки щодо того, яка пісня отримає престижну золоту статуетку за найкращу пісню до фільму у 2024 році. Окрім What Was I Made For? до списку номінантів входили:

  • The Fire Inside Беккі Джи з біографічної комедійної драми Flamin' Hot ("Горячий гарячий");
  • I'm Just Ken Марка Ронсона та Ендрю Вайатта з фільму "Барбі";
  • It Never Went Away Джона Баптиста з документальної стрічки "Американська симфонія" та Wahzhazhe (A Song for My People) Osage Tribal Singers, яка звучала у вестерні "Вбивці квіткової повні".