Днями автори фільму "Черрі" опублікували офіційний трейлер стрічки. Відео з'явилось на ютуб-каналі Apple TV+ та привернуло увагу поціновувачів якісних голлівудських драм..

В напрузі до останнього 5 найцікавіших трилерів 2020 року, які неможливо пропустити

"Черрі": сюжет фільму

Картина розповість про американця Ніко Вокера. У 20 років він вирішує підписати контракт на службу в армії. Його відправляють на війну в Ірак, але з неї Вокер повертається іншою людиною. Для подолання посттравматичного синдрому лікарі призначають йому препарат оксикодон. Але саме через нього хлопець стає залежним від наркотиків. В Ніко швидко закінчуються гроші, тож він починає грабувати банки.

“Єдиним моїм досягненням було те, що я не помер,” – цими словами герой Тома Голланда описує свою службу в армії.

Прем’єра стрічки в США запланована на стрімінговій платформі Apple TV+ 26 лютого.

"Черрі": дивіться трейлер фільму

Чим відомі творці стрічки?

Режисери брати Руссо та виконавець головної ролі Том Голланд в рамках співпраці зі студією Marvel разом працювали над створенням фільму "Перший месник. Протистояння” та двох останніх частин “Месників”. Популярність Голланда як актора стрімко пішла вгору після його затвердження на роль Пітера Паркера в новій франшизі про Людину-павука. Свої драматичні здібності актор повною мірою розкрив у драмі “Диявол завжди тут” Антоніо Кампоса.

Постановники брати Руссо до того, як почали створювати кінокомікси, прославились роботою над гік-серіалом "Спільнота”. Для обох "Черрі" стала першою кримінальною драмою, в якій Руссо обійняли режисерське крісло.