"Чоловік на ім'я Отто" – нова екранізація бестселера "Чоловік на ім'я Уве" шведського письменника Фредріка Бакмана від режисера Марка Форстера, повідомляє 24 Канал.

Не пропустіть "Титанік" повертається: у мережі з'явився оновлений трейлер з нагоди 25-річчя фільму

Сюжет фільму "Чоловік на ім'я Отто"

Спочатку здається, що головний герой Отто ненавидить людей. Він той самий сусід, з яким не хочеться зустрічатися. Чоловіка дратують будь-які прояви радості й навіть людяності. Найбільше Отто докучає Марісоль – вагітна мама двох дітей, яка нещодавно оселилася в будинку по сусідству. Від неї Отто постійно отримує прохання та питання. Щодня стається щось, що заважає йому побути в тиші. Він навіть намагається вчинити самогубство, але постійно щось заважає. Чоловік почувається комфортно лише тоді, коли приходить на могилу до своєї дружини, яка нещодавно померла.

"Чоловік на ім'я Отто" 2023: дивіться трейлер онлайн

Чому варто подивитися "Чоловік на ім'я Отто" в кінотеатрах

Кіномани, які вже встигли подивитися прем'єру, зазначають, що перша екранізація є більш емоційною та наближеною до роману Фредріка Бакмана. Однак драматично-комедійний сюжет Марка Форстера також не залишить вас байдужими.

З акторами: Томом Генксом, Маріаною Тревіно, Рейчел Келлер, Камероном Бріттоном, Мануелем Рульфо ви відчуєте різний спектр емоцій. Радість та смуток будуть постійно присутні, а кінцівка цієї екранізації точно розчулить вас. Тому, якщо ви досі не вирішили, як провести час з сім'єю у вихідний день, то похід на цей фільм стане чудовою можливістю відволіктися від важкого сьогодення.


Том Генкс у фільмі "Чоловік на ім'я Отто" / Фото "Планета кіно"

Нагадаємо, зараз у прокаті є й фільм "Аватар: Шлях води", на прем'єру якого кіномани чекали 13 років. За кілька тижнів стрічка Джеймса Кемерона опинилася в десятці найприбутковіших фільмів всіх часів.