Раніше йшлося про те, що Марго Роббі може замінити Джонні Деппа у нових "Піратах", але через деякий час цю інформацію спростували. Тож через п'ять років після останнього фільму, до своєї легендарної ролі повернеться Джонні Депп.

Вас може зацікавити Що подивитися на Netflix, навіть без світла: 10 найрейтинговіших фільмів та серіалів

Джонні Депп з’явиться у 6 частині "Піратів Карибського моря"

Депп зіграв роль капітана Джека Горобця у всіх попередніх п'яти фільмах: "Прокляття Чорної Перлини", "Скриня мерця", "На краю світу" та "Помста Салазара", який вийшов у 2017 році. У 2018 році його виключили із франшизи у зв’язку зі судовим процесом з колишньою дружиною Ембер Герд.

Зйомки шостої частини розпочнуться в лютому 2022 року у Великій Британії. Інсайдери повідомили, що робоча назва нового фільму, створеного Disney, – "День на морі".

Джонні збирається повернутися в ролі капітана Джека Горобця. Все знаходиться на початковому етапі, і проєкт, який називається "День на морі", поки що не має режисера,
– йдеться в повідомленні.

"Брюс Гендрікс, який працював над першими трьома фільмами, призначений виконавчим продюсером нового проєкту. Очікується, що проби Джонні відбудуться на початку лютого, перш ніж розпочнеться виробництво", – доповнили вони.

Нагадаємо, раніше Disney вже натякав на те, що хоче повернути Джонні Деппа до франшизи. Компанія пообіцяла акторові 301 мільйон доларів за роль капітана Джека Горобця. Тоді ж зірка заявляла, що більше не працюватиме із з Disney після того, як кінокомпанія змусила його почуватися "винним, поки його невинність не буде доведена".

Цікаво 5 сезон "Єллоустоуна" побив рекорд рейтингів: 12,1 мільйона глядачів в день прем’єри

Що треба знати про епатажний образ Джека Горобця

Роль привабливого та епатажного пірата Джека Горобця у фільмі "Пірати Карибського моря" у 2003 році ознаменувала новий етап в кар'єрі Джонні Деппа і стала справжнім бенефісом для вже визнаного актора.

Головні складові фірмового образу, що забезпечували кожній новій частині піратської франшизи рекордні касові збори, актор запозичив з музичного світу – на знімальному майданчику він намагався наслідувати гітариста The Rolling Stones Кіта Річардса. Так з легкої руки Джонні старомодний корсар перетворився на справжнього рокера.

Джонні Депп у ролі Капітана Джека Горобця: дивіться відео з найкращими моментами