Режисеркою драми стала Майвенн, яка також бере участь у зйомках. Вона зіграє в картині Мадам дю Баррі, фаворитку короля-бабія. Відомо, що студія Why Not Productions опублікувала перший кадр із Джонні Деппом в ролі Людовика XV.

Цікаво Це фейк: Джонні Депп не повернеться до ролі Джека Горобця

"Жанна Дюбаррі": що відомо про картину, в якій зіграє Джонні Депп

Фільм розповість про життя Жанни дю Баррі, останньої коханки Людовика XV при Версальському дворі, після мадам де Помпадур. Сценаристами проєкту виступили та ж Майвенн і Тедді Люссі-Модест.

За сюжетом, молода дівчина з робітничого класу, яка хоч і вирізняється жадібною рисою до культури та задоволень, проте завдяки інтелекту і привабливості крок за кроком підіймається по соціальній вертикалі. Вона стає улюбленицею короля Людовика XV і він закохується в неї.


Джонні Депп в ролі короля Людовика XV / Фото Why Not Productions

Зйомки відбуваються у різних місцях Парижа, зокрема у Версальському палаці.


Людовик XV та Мадам дю Баррі / Фото з Вікіпедії / Колаж 24 каналу

Цікаво, що правління Людовика XV було одним із найтриваліших в історії – 59 років. Однак, наприкінці життя його звинувачували у розпусті та корупції. Король мало приділяв уваги управлінню державою, тому програв Семирічну війну (1756—1763 роки), унаслідок якої Франція втратила низку колоній.


Версаль, де відбуватиметься більшість зйомок / Фото з Вікіпедії

Нагадаємо, після скандального судового процесу з Ембер Герд, студія Warner Bros. звільнила актора з останньої частини фільму "Фантастичні звірі і де їх шукати". Замість Деппа, головного лиходія Ґеллерта Ґріндельвальда, у третій частині франшизи зіграв Мадс Міккельсен.

Нещодавно компанія Discovery+ повідомила, що планує зняти документальний фільм про судовий розгляд щодо розлучення між американськими акторами Джонні Деппом та Ембер Герд. У стрічці обґрунтують дві сторони, покажуть інтерв'ю з адвокатами, а також фрагменти домашніх відео і телефонних розмов акторів.

Результати судового вироку між Джонні Деппом та Ембер Герд

  • З 11 квітня тривав розгляд справи Джонні Деппа та Ембер Герд у суді. У висновку присяжні ухвалили, що акторка обмовила колишнього у своїй статті 2018 року;
  • Суд присудив Джонні Деппу компенсацію у розмірі 15 мільйонів доларів, а Ембер Герд – в розмірі 2 мільйони доларів – семеро присяжних вирішили, що актор також обмовив колишню дружину;
  • Після вердикту Ембер Герд заявила, що розчарована судовим рішенням, а Джонні Депп зізнався, що після 6 років до нього повернулось життя.