Видання The Hollywood Reporter отримало ексклюзивні деталі про скандал на зйомках "Ліги справедливості". Після того, як Зак Снайдер покинув проєкт, режисерське крісло зайняв Джосс Відон. У нього було своє бачення сюжету, яке зовсім не збігалось із думкою акторів.

Варто знати Warner Bros. не зацікавлені в роботі зі Снайдером, а той більше не хоче екранізувати комікси

Інсайдери розповіли, що Галь Гадот була не задоволена тим, що її героїня стає безжальною і використовує свою силу дедалі агресивніше. Такий образ, створений у "Лізі справедливості" міг зашкодити майбутньому проєкту "Диво-жінка 1984", тому актриса обговорила це з керівництвом Warner Bros.

Зауваження аж ніяк не сподобались Джоссу Відону. Інсайдери розповідають, що чоловік зневажливо коментував репліки Галь Гадот і навіть погрожував її кар'єрі. Окрім цього, режисер принижував свою колегу Петті Дженкінс, яка є автором "Диво-жінки". В одній з бесід Відон хизувався, що провчить актрису.

Він сказав їй, що він тут постановник, і що їй слід заткнутись і читати свої репліки. А ще, що він може зробити так, щоби вона виглядала неймовірно безглуздо в цьому фільмі,
– розповів інсайдер.

Джерела повідомляють, що конфлікт на зйомках "Ліги справедливості" завершився тим, що Галь Гадот і Петті Дженкінс звернулись до керівників Warner Bros. та залагодили всі спірні питання.

Скандали з Джоссом Відоном

Галь Гадот не одна потерпала від емоційних нападів Джосса Відона. У лютому 2021 року зірка серіалу "Баффі – переможниця вампірів" Каризма Карпентер заявила, що режисер принижував її на зйомках. В період вагітності актриси Відон називав її товстою, а після народження дитини "безцеремонно звільнив" з серіалу. Окрім цього, режисер дорікав Каризмі, чому вона не зробила аборт.

Підтримали колегу актриси Сара Мішель Геллар і Ембер Бенсон.

Знімальний майданчик "Баффі" був токсичним середовищем, і все починається зверху. Карпентер каже правду, і я підтримую її на 100%. За цей час нам було завдано великої шкоди, і багато хто з нас все ще перетравлює його 20 з гаком років потому!
– наголосила Ембер Бенсон.

"Ліга справедливості": коротко про фільм

  • Режисером "Ліги справедливості" від початку був Зак Снайдер. Однак через суїцид доньки він покинув проєкт, відзнявши більшу частину сцен. Замінив Снайдера його колега Джосс Відон.
  • Проєкт вийшов на великі екрани у 2017 році. Тоді всі експерти розкритикували "Лігу справедливості", заявивши, що стрічка не має ані похмурості в стилі DC Comics, ані розкриття суперсил головних героїв.
  • Відомо, що Джосс Відон переписував сценарій під час зйомок, оскільки бачив цей фільм інакше, аніж Зак Снайдер.
  • 18 березня 2021 року у мережі презентували "Лігу справедливості Зака Снайдера". Режисер працював над нею безкоштовно та не використав жодного кадру, знятого Джоссом Відоном.

Чим відрізняються стрічки "Ліга справедливості" 2017 і 2021 років: відео